Wpis z mikrobloga

W sumie to mam wrażenie, że niezależnie kto w jakiej pracuje branży / jaki ma podstawowy profil działalności spółki to i tak na boku finalnie MUSI coś robić w nieruchomościach.

Wpadła mi ostatnio oferta zakupu małej kawalerki w kamienicy blisko Nowego Kleparza w Krakowie. Patrzę w KW i co widzę - całą kamienicę do rewitalizacji kupiła jakaś spółka zajmująca się robieniem przetworów mięsnych z drobiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #krakow
  • 5
  • Odpowiedz
@majkel88: polacy nie znają innej metody inwestowanie niż nieruchomości. Zamiast wydać te kilka milionów na rozwój biznesu to właściciel kupuje nieruchomość, bo to jest prawdziwy biznes a nie jakieś tam wędliny xD Wszystkie polskie firmy istnieją po to żeby zarabiać na zakup nieruchomości przez właściciela. To jest ultimate cel życiowy polaka.
  • Odpowiedz
@majkel88 patrząc na to jakie są warunki na lokaty dla firm, to się nie dziwię, że nadwyżki pchają w nieruchomości. Jeśli nie mają pomysłu na inwestycje w swojej dziedzinie.

Pamiętam że byłem kiedyś nad morzem w takim nowym hotelu i z ciekawości sprawdziłem kto jest właścicielem - firma z jakiegoś Wałbrzycha produkująca koła zębate czy inne tego typu rzeczy
  • Odpowiedz