Wpis z mikrobloga

Ale prawackie patałachy mają spazmy, Agnieszka Holand nagrała film o granicy, a Kurdej Szatan wyraziła emocjonalnie swoje odczucia odnośnie sytuacji na granicy na początku całej historii. Według prawicowych, głęboko wierzących błaznów te osoby mają krew na rękach. Co za debile.
#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazkonfederacji #bekazprawakow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P3tro: Ja jestem ateistycznym centrowcem i uwazam ze to #!$%@? celebrytow i miekkie serce czekoladowych misiow z rzadu doprowadzilo do sytuacji gdzie wysyla sie wojsko na pokaz, ale zabiera im jakkiekolwiek formy dzialania doprowadzilo w ostatecznosci do tragedii. Kazdy ma prawo do opinii, ale tez kazdy moze oberwac za swoja opinie. Za rzadow pisu pluliście na ich zaslepionych wyborcow, a sami robicie to samo jako tuskoboty. Nie wyzywaj od debili
  • Odpowiedz
. Według prawicowych, głęboko wierzących błaznów te osoby mają krew na rękach. Co za debile.


@P3tro: W całej kulturze zachodu panuje zgoda co do tego, że odpowiedzialność ponosi nie tylko osoba, która czynu dokonuje, ale także osoba, która na czyn zezwala lub na czyn nie reaguje.
Dlatego między innymi jak widzę, że ktoś cię napadł i nawet nie zadzwonię na policję - będę ścigany z powodu tego, że nie powiadomiłem
  • Odpowiedz
@MistrzCienkiejRiposty przecież przepisy określają jasno, dlaczego i kiedy może zostać użyta broń palna. Sytuacja na granicy trwa juz kilka lat i atmosfera robi się co raz bardziej gorąca. A na granicy w ogromnej większości znajdują się niezawodowi żołnierzy z kilkudziesiętnym stażem i doświadczeniem, ale młodzi ludzie z WOTu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MudDuster a w jakim momencie ktoś został skrzywdzony albo zabity na początku tego do dzisiaj trwającego zdarzenia? Ile osob ucierpiało po polskiej stronie do czasu emisji filmu? Czy jeżeli 30% osób to osoby faktycznie uciekające przed wojną albo dodatkowo oszukane, to trzeba ich wszystkich zabić?
Polska jest katolickim krajem, w większości raz do roku 20mln Polaków idzie z koszykami oblewać wodą z bakteriami kałowymi jedzenie, wyznają religie szanowania bliźniego swego jak
  • Odpowiedz