Wpis z mikrobloga

Zmieniłem firmę, obie strony zadowolone, stawka fajna, stack fajny, witamy na pokładzie.
Pierwszego dnia na szkoleniu dostaję info, że jak pracuję to muszę być podpięty do VPN i na koniec miesiąca suma czasu połączenia z VPN ma być nie mniejsza niż mój wymiar pracy i ma być widoczna aktywność. Wszelkie anomalnie mogące wskazywać, że nie pracuję, a jestem tylko podłączony będą zgłaszane do przełożonych. Powiedziałem "dziękuję, do widzenia". Nawet nie zdążyłem włączyć lapka, którego otrzymałem.

#programista15k #programowanie #it #pracait
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gejfrut100: mowisz o akcji w firmie, bardzo dziwnej, dalbys chociaz info czy to b2b czy uop, takto wyglada to na zwykly wysryw, kazdy by chcial wiedziec jakiej firmy unikac
  • Odpowiedz
No i jaki problem?
Pierwszego dnia włączasz komputer, podpinasz się do VPN i już go nie wyłączasz. W międzyczasie piszesz sobie bieda-skrypt który gdzieś na firmową infrastrukturę uploaduje obrazki z papieżem.
  • Odpowiedz
@MudDuster: dawaj nazwe nie #!$%@?, juz tam nie pracujesz a oszczedzisz innym, przeciez drugi raz sie tam nie bedziesz zatrudniac a patologie trzeba naglasniac
  • Odpowiedz