Wpis z mikrobloga

Dziewczyna wypożyczyła mi na urodziny kierownice T300RS GT Edition i okazało sie, że nie ma śrubki mocującej kierownice. Oznaczyłem ją na zdjęciu z unboxingu na yt, żeby było wiadomo o którą chodzi.

Wie ktoś jakie ona ma dokłądne wymiary i czy gdzieś sie da taką kupić od reki? Zgłoszenie poszło aktualnie do Plenti, natomiast zastanawiam sie, czy da sie coś z tym zrobić, bo szkoda, żeby tyle zachodu było na darmo bez możliwości przetestowania sprzętu mając go w domu :(

#simracing #plenti #gry
Zigfriddo - Dziewczyna wypożyczyła mi na urodziny kierownice  T300RS GT Edition i oka...

źródło: f40a9710-75e6-479e-b666-813cc617402e

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Zigfriddo wal do producenta na infolinię, jak nie umiesz po angielsku to tłumacz przez chat gpt bo na bank mają chat z konsultantem albo przez email się dobijaj.
Śrubke mają w zębach przynieść💀
  • Odpowiedz
@Zigfriddo: nawet jej nie musisz wkręcać, bo to tylko trzyma na sztywno koło, da się grać bez, tylko trza łapą sprawdzać co pare godzin czy się nie odkręciło. A śrubka to zwykły wkręt cienki jakiś.
  • Odpowiedz
  • 0
@SHOGOKI: kierownica była wypożyczona z aplikacji plenti, więc jest używana. Któryś z wcześniejszych klijentów musiał ją zgubić a na kontroli przed wysyłką do nowej osoby, czyli mnie przeoczyli to widocznie. Zostało to już zgłoszone i jutro po 9:00 powinien ktoś odpowiedzieć co w takiej sytuacji. Pytam tez na wykopie czy da radę jakoś "na już" to ogarnąć, bo po prostu przykro, że jutro w urodziny prezent nie do uzytku. A
  • Odpowiedz
@Zigfriddo: z braku suwmiarki mogę pokazać tylko tyle.

Ogólnie mały blachowkręt, w dodatku raczej bez problemu pograsz bez niego. On zabezpiecza ten pierścień przykrecający kierownicę przed odkręceniem, ale tak podczas normalnej pracy raczej nic go nie chce odkręcać.
Dokręć go mocno ręka i nie powinien się luzować
hellfirehe - @Zigfriddo: z braku suwmiarki mogę pokazać tylko tyle.

Ogólnie mały bla...

źródło: 20240606_213612

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@SHOGOKI @oran @hellfirehe @panmimoskok
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Dzięki Wam mogłem ze spokojem już wczoraj wieczorem odpalić te kierowcę i wszystko śmigało dobrze bez tej śrubki, a dział techniczny od wypożyczalni napisał, że jeśli wszystko dobrze działa to można dalej korzystać i przyjrzą się temu po zwrocie sprzętu.
  • Odpowiedz