Wpis z mikrobloga

Ja nie chcę nic mówić ale tak ogólnie to w ostatnich badaniach poważanego uniwersytetu wyszło, że najbardziej wykształceni popierają najczęściej prawicowe, konserwatywne partie. Ci z najsłabszym wykształceniem najczęściej popierali partie lewicowe. Ja wiem, że wykształcenie nie zawsze jest wyznacznikiem wiedzy ale jednak warto się pochylić nad tymi wynikami.
#kanalzero #polityka #sejm #neuropa #4konserwy
michkoPLX - Ja nie chcę nic mówić ale tak ogólnie to w ostatnich badaniach poważanego...

źródło: bosak-i-mentzen-na-zywo-lublin-1250x703

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@michkoPLX: XDDD

Otóż nie kolego, ciężar dowodu spada na ciebie, bo to ty wychodzisz z jakimś stwierdzeniem. W takim razie można powiedzieć, że wyssałeś to sobie z palca
  • Odpowiedz
  • 0
@EvilToy: ty myslisz ze zalezy mi zeby ci cos udowadniac i szukac teraz tego w internecie? To sie grubo pomyliłeś. Taka jest prawda, ze nawet jakbym ci wyslal te badania to zanegujesz wiec po co mam sie wysilac? Wy lewaki nienawidzicie faktów i nauki.
  • Odpowiedz
  • 13
@michkoPLX: ja czytałem badania, że Twoja stara to kopara a Twój stary ją odpala. Znajdź se je jak chcesz sie coś więcej dowiedzieć, skoro taki z Ciebie znawca badań.
  • Odpowiedz