Wpis z mikrobloga

Miałem w życiu kilka numerów telefonów i nigdy nie zastanawiałem się kto miał go przede mną aż do teraz. Pół roku temu kupiłem nowy w Playu i krótko po włączeniu zadzwoniło do mnie kilka banków, pożyczkodawców, komornik i policja szukając niejakiego Wiktora. No cóż, pomyślałem, gość chciał sie uwolnić od wierzycieli i zmienił numer, ale niedługo potem zadzwoniła jego matka, ojciec, siostra, szwagier, kilku ziomków i kadrowa z firmy, w której jak mniemam pracował i dyspozytor z jakiegoś OSP.
Dostałem też sporo smsów. Od ubezpieczyciela, że skończyło się OC, od wynajmującego mu mieszkanie, że zniknął i nie zapłacił, od jakiejś Baśki z pytaniem czemu się nie odzywa i od ziomka pytającego czy mam ogarnąć temat. Oprócz tego Wiktor zarejestrował się chyba w każdym sklepie i piszą do mnie Rossmany, Biedronki, apteki, a nawet salon samochody Mini. Telefon częściej dzwoni do niego nie do mnie. Raz w nocy dostałem smsa o nieudanej próbie płatności kartą w monopolu. To jedyna poszlaka świadczącą, że Wiktor żyje.
Kim jesteś Wiktor? Wszystko w porządku? Uciekłeś w Bieszczady czy coś Ci się stało? Jeśli to czytasz odezwij się do mamy bo się martwi. Ja już w sumie też.
PS. Olej Baśkę bo to głupia #!$%@? i ma głos jak agregat diesla.
#truestory #zalesie #niewiemjaktootagowac
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach