Wpis z mikrobloga

@power-weak: ja w tym uniwersum i tak wolę szturmowców, łowców nagród i tym podobne historie, więc wywalone. Disney ubijający tę markę to chyba najlepsze co może ją spotkać obecnie.
No i wiadomo że to może być fejk, ale szanse że nie jest oceniam na 80% bo był w paru niezależnych od siebie miejscach.
  • Odpowiedz
@power-weak: haha, nie
byłbym 100x bardziej zadowolony z adaptacji Wojen Łowców Nagród niż z Mandaloriana (a akurat mandalorian 1-2 całkiem im wyszedł), ale całe EU poszło do kosza, więc dla mnie materiał niekanoniczny >> materiał kanoniczny, ale mój boner star warsowy nigdy nie był hardkorowy. Przeżyłem masakrację Fallouta kiedy Van Buren został anulowany i F3 powstał (wybitnie zła gra w porównaniu do tego co mogło być), dożyłem New Vegas i modów
  • Odpowiedz
bo na moim "gamingowym" Laptope to sobie długo nie pogram XD


@power-weak: szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Takiemu fanowi SW jak ty na pewno bardzo by się spodobały te gry. Osobiście uwielbiam, Fallen Order przeszłam dwa razy, a Survivora 4 i pół, bo przy piątym już mi się znudziło trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na pewno jeszcze kiedyś zagram.
No ale dobre
  • Odpowiedz
@power-weak: Usługa jest darmowa ale z pewnymi ograniczeniami no i musisz posiadać grę. Po prostu NVIDIA udostepnia Ci komputer do grania i streamuje obraz na Twój monitor. W sumie to Cyberpunka na telefonie grałem XD Sporo siedziałem na GFN i bardzo sobie chwalę. Ja mialem wykupiony abonament żeby mieć lepszą jakość i dłuższe sesje. Ale na darmówce spokojnie można pograć
  • Odpowiedz