Wpis z mikrobloga

Ponad 700 wykopów, główna… i poprawność polityczna. Moderacja ściąga z głównej informacje o śmierci żołnierza pod pretekstem duplikatu.

Dla mnie to koniec wykopu po siedmioletniej przygodzie. Czy istnieje jakiś podobny portal?

#granica #wykop
zaplon1 - Ponad 700 wykopów, główna… i poprawność polityczna. Moderacja ściąga z głów...

źródło: IMG_2028

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Gumaa: wiem o tym i widać, że dali ciała przez pomyłkę. Zakopali też wszystkie inne znaleziska i tamtemu zdjęli belkę.

główna… i poprawność polityczna. Moderacja ściąga z głównej informacje o śmierci żołnierza pod pretekstem duplikatu.

@zaplon1: wyjaśnisz po co Ci potrzebnych jest 20 duplikatów tej samej informacji?
  • Odpowiedz
w momencie tego wpisu, wszystko było z głównej ściągnięte.


@zaplon1: nie, nie było ściągnięte. Znalezisko z 3 tys. wykopów było cały czas na głównej - i to w dwóch miejscach, na liście znalezisk (screen w poprzednim komentarzu) i w "Hitach"... i jest tam już od kilku godzin.
WykopX - > w momencie tego wpisu, wszystko było z głównej ściągnięte.

@zaplon1: nie,...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: ja jeb… ok, w momencie tamtego wpisu musieli już przywrócić. Wcześniej usunęli wszystkie wpisy z najważniejszą informacją dnia. Oby przypadkowo. Jest gitara. Moderacja na medal. 👍🏻
  • Odpowiedz
Wszystko było ściągnięte.


@zaplon1: Nie było ściągnięte. Akurat nie trafiłeś, bo obserwowałem sytuację cały czas i - powtórzę - znalezisko
https://wykop.pl/link/7459159/atak-na-granicy-nie-zyje-zolnierz-zaatakowany-przez-migranta/ było cały czas na stronie głównej w HITACH z płomieniem. Nie było nawet momentu, gdy to znalezisko było "ściągnięte" czy niewidoczne.

Widzę, że jesteś osobą, która nie umie przyznać się do błędu,
  • Odpowiedz