Wpis z mikrobloga

Pisowcy mają w dupie tego chłopaka, będą zerować jak sępy na jego śmierci zbijając sobie kapitał polityczny.

Z drugiej strony co jest #!$%@? nie tak z tymi ludźmi, że polscy żołnierze boją się użyć broni w samoobronie, bo być może przyjdzie jakiś pet z żandarmerii i doprowadzi do prokuratury.

#polityka #wojna #rosja #ukraina #bialorus
  • 7
  • Odpowiedz
@Warcomx:

Ja mam taki pomysł, może nieco kontrowersyjny... ale liczę, że mnie poprzesz...

Otóż myślę o tym, żeby nie mówić o żadnych aferach, o żadnych kontrowersyjnych tematach, bo PiSowcy potem mogą o tym mówići jest tragedia........ no bo krytykują Świętego Tuska, którego kocham.

Ja bym zamknął wszystkie media i dał pod kontrolę obecnie rządzących.

Dobre, nie?
  • Odpowiedz
Z drugiej strony co jest #!$%@? nie tak z tymi ludźmi, że polscy żołnierze boją się użyć broni w samoobronie, bo być może przyjdzie jakiś pet z żandarmerii i doprowadzi do prokuratury.


@Warcomx:

Resort obrony, odnosząc się do artykułu Onetu, zaznaczył, że dowódcy nie zabraniają żołnierzom użycia broni palnej, a w samym maju "oddali ponad 700 strzałów ostrzegawczych". Zasady użycia broni palnej określają ustawa o środkach przymusu bezpośredniego oraz zasady użycia
  • Odpowiedz
Z drugiej strony co jest #!$%@? nie tak z tymi ludźmi, że polscy żołnierze boją się użyć broni w samoobronie, bo być może przyjdzie jakiś pet z żandarmerii i doprowadzi do prokuratury.


@Warcomx: Ogółem to żyjemy w cywilizowanym kraju, a nasze służby mają zachowywać jednak pewnych procedur. Nie wiadomo jak do końca wyglądała sytuacja, bo żandarmeria interweniowała po zgłoszeniu Straży Granicznej.
  • Odpowiedz
@Warcomx: a czego oczekujesz po politycznych hienach, jakimi są ludzie z PiS. Z drugiej strony uśmiechnięta Polska to jest K U R W A clownworld razem z tym lewakiem Bodnarem na czele. ONI WSZYSCY WON!
  • Odpowiedz