Wpis z mikrobloga

Zmarł żołnierz zaatakowany przez uchodźcę. Mam nadzieję, że teraz wybuchnie prawdziwy ogień wkvrwienia. Nie doszłoby do tej sytuacji, gdyby nie idiotyczne i lewackie zwyczaje i prawo w tym kraju. Podejście anty gun, nieludzkie i nie dające możliwości obrony koniecznej cywilowi czy żołnierzowi obrony własnej ojczyzny.

Wszyscy ci, którzy rządzą tym krajem od momentu powstania III RP mają krew na rękach tego chłopaka.

Oczywiście, lepsza jest ofiara dla rzadu, niczym heroiczny powstaniec ginący w idiotyczny sposób, niż realna obrona kraju.

Cześć jego pamięci. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

#polityka #wojsko #wojna #bialorus ##!$%@? #takaprawda #niebieskiepaski #polska #prawo
  • 36
  • Odpowiedz
nie idiotyczne i lewackie zwyczaje i prawo w tym kraju


@Kopyto96: Czyli PiS to lewica? Bo 8 lat rządzili krajem, 6 miesięcy minęło, nie wprowadzona praktycznie żadnych zmian co do żandarmerii i wojska a jakimś cudem to wina lewactwa. Ale jak?

Może zapytaj pisu jakim cudem migranci na granicy to nadal problem skoro ją tak świetnie zabezpieczyli wydając 2000000000 złotych na płot.
  • Odpowiedz
@krashann: zmarł bo za bardzo się zbliżył do napastników uzbrojonych w improwizowaną włócznię. Czyli był głupi albo ktoś mu wydał głupi rozkaz.
  • Odpowiedz
  • 0
@mazut_kluczowy: Dokładnie, usunąłem i dałem go na czarno, bo przestałem się z nimi pieścić. Są osoby po drugiej strony barykady, które szanuję i chętnie dyskutuję, ale w sumie gość mnie wcześniej X razy atakował, a od kilku dni dostaje od moderacji kilka ostrzeżeń dziennie i polują na mnie notorycznie, choć moja aktywność na tagach politycznych od dłuższego czasu jest naprawdę okazjonalna (jak dziś), a mimo to nie dają mi spokoju i
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że teraz wybuchnie prawdziwy ogień wkvrwienia


@Kopyto96: Przecież ty jestes takim frustratem, że liczysz na to codziennie. Co drugi wpis i komentarz to jakaś polityczna pyskówa. Do psychologa, a nie wysrywać na wykop.
  • Odpowiedz