Wpis z mikrobloga

Hejo. Był ktoś w okolicy Tre Cime i może polecić jakieś fajne #ferraty lub drogi trekkingowe? Chciałabym się wybrać z myślą na biwakowaniu lub spaniu po schroniskach. Czy jest to wykonalne? Da się zarezerwować schroniska i są w jakichś rozsądnych cenach? Czy np jak jest full, to można koło schroniska się rozłożyć ze śpiworem/ hamakiem?
#wakacje #dolomity #trekking #ferraty #gory
  • 2
  • Odpowiedz
Jadąc do Włoch na południe, zatrzymaliśmy się na dwa dni w Cortinie, normalnie przez booking. Lubimy komfort hotelu, w rufigio są raczej spartańskie warunki ;) I jest równie drogo plus rezerwację w sezonie trzeba robić dużo wcześniej. Rifugio sa czynne tylko niecale trzy miesiace w roku i chętnych jest wielu. Na podlodze nie ma szans na spanie! Rezerwacja tez jest czesto problematyczna. Zakladajac baze wypadowa w jakims miasteczku tez można porobic trasy
  • Odpowiedz
  • 0
@Pnnn: dzięki za informację, kolego. Nie wiem, dlaczego nie dostałam powiadomienia. Przewodnik mam w planach kupić, jednak o nocleg się martwię. Oferty bookingow są drogie, a najlepiej by było na tych wędrówkach nocować lub campa znaleźć, bo mało co w apartamencie będziemy siedzieć. Póki co te wszystkie nazwy nawet na mapach internetowych brzmią obco i nie wiem, w co ręce włożyć.
A czy dookoła schronisk nie można się na trawie
  • Odpowiedz