Wpis z mikrobloga

#!$%@? jest to, że jak chce wziąć kredyt na mieszkanie ale zarabiam w euro (mieszkam przy granicy z Niemcami i mam 20km do pracy) to z automatu muszę brać kredo w euro, mam wiekszy wklad własny (40%)

To nie moja wina że jestem bystrzejszy (tak samo jak inni co tak pracują przy granicy) I jest to problem dla banku tym bardziej, że po przewalutowaniu mam i tak pln na koncie

O skorzystaniu z bk 0% mogę pomarzyć (skoro weszło by to czemu miałbym nie skorzystać skoro nawet ukry mogą skorzystac) bo zarabiam w euro

Btw nie jestem za tymi dopłatami ale skoro dają to glupi by nie wziął skoro nie mam na to wpływu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 18
  • Odpowiedz
  • 20
@Niewiem90 czyli co, mam ci się dokładać do mieszkania, a ty nawet nie płacisz podatków w Polsce i jeszcze myślisz że jwstws bystrzejszy bo cały rok siedzisz na szparagach u Helmuta?
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco: czytaj że zrozumieniem, mam nadzieje ze swoja umowe kredytu przeczytales uwazniej.
Wiec powtorze jeszcze raz.

Codziennie jestem w domu bo mam kilkanaście km do pracy. Więc place podatki w obu krajach
  • Odpowiedz
@Niewiem90: Właśnie próbuję sobie przypomnieć ale jakiś czas temu o tym z nią gadałem :D Ogólnie sens był taki, że euro jest stabilniejsze i ją omijały te wszystkie podwyżki rat i inne wahania na rynkach.
Ale to jest przykład anegdotyczny, do tego bez odpowiedniej argumentacji, więc najlepiej nie bierz tego komentarza pod uwagę :D
  • Odpowiedz
@Niewiem90 tak tak, dodatkową pracę xD czyli jednak zarabiasz w pln, a nie euro. Nie odprowadzasz podatków w PIT-cie, składki zdrowotnej, nic = nie mam zamiaru ci się dokładać do mieszkania (czemu miały to robić?)

Żywność i paliwo uwzględniasz w picie? Bo szczycisz się tak jakbym ja tego nie płacił
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco: nie szczekaj tak :D
Główna praca w euro a dodatkowa w pln ale to za mało by mówić o wzięciu kredytu xd

Wiesz ze ludzie mogą pracować w dwóch pracach? Wiesz ze można mieszkać w pl i dojeżdżać do pracy w de?
O ile tam na wschodzie polski macie wyobraźnię:D
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco: kotku, zarabiam mało w pl bo DORABIAM sobie aby było jeszcze więcej dontego co zarabiam w de (jakntego nie zrozumiesz to wygrywasz tytul dzbana roku juz w czerwcu) Gdzie użyłem stwierdzenia że mało zarabiam?
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, gimnazjum zdałeś wgl?

Poprostu wkurza mnie fakt, że muszę brać kredo w euro i to był mój powód tego posta a ty przysrales się głównie do bk0% którego jestem przeciwny (napisałem
  • Odpowiedz
@Niewiem90 typie, nie dziwię się że ty możesz pracować jedynie na szparagach xD

Zarabiasz mało w Polsce = dostajesz mały kredyt.

Ja #!$%@?, #!$%@? mnie obchodzi ile zarabiasz u Helmuta xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco: gdzie napisałem że zarabiam mało i dlatego dostanę mały kredyt?
Wskaż

Bo tak się składa że nigdzie nie napisałem
Napisałem że sobie dorabiam aby mieć jeszcze więcej hajsu

Ale i tak żebyś nie był gołosłowny wskaż mi gdzie napisałem że zarabiam mało hajsu w pl to dostanę mało kredyt w pl

(Gdzie od początku narzekam jedynie na to że muszę wziąć w walucie euro)

No bądź profesjonalny i w cudzysłowie
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco: wiedziałem że nie masz takiego argumentu bo nic takiego nie napisałem więc rzuciłeś puste slowa na wiatr byle było pod twoja tezę

Cipeusz jesteś zwykły
  • Odpowiedz