Wpis z mikrobloga

W czasach produkcji taśmowej seriali mam pozycję którą mogę wam polecić, a nie była nigdy wyjątkowo znana

Szpiedzy, polityka, osobiste dramy, akcja.
Do tego moim zdaniem bardzo na czasie. Dużo Bliskiego Wschodu, trochę Rosji, terroryzmu.
Większość epizodów oceniona jest na 8+ na IMDb. Choć było czuć, że 6 oraz 7 sezon są delikatnie słabsze i były obawy, że finał będzie średni jak w wielu produkcjach. Jednak twórcy dowieźli nam świetne zakończenie i zamknięcie historii.

Były epizody jak "13 godzin w Islamabadzie" które same w sobie mogłyby być bardzo dobrym filmem akcji.
Główna bohaterka będzie was irytować ale jak już wciągnięcie się w ten świat to uznacie, że to ma jakiś sens.
Jest trochę nielogicznych rzeczy ale intrygi między CIA, Mossadem a FSB to wynagradzają.

Oczywiście to dalej trochę tasiemiec do oglądania przy obiedzie. Nie każdy epizod was wysadzi z butów jednak będzie wiele po których zrezygnujecie z siłowni czy odebrania dziecka z szkoły żeby obejrzeć drugi epizod ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. Wiecie są na pewno seriale ciekawsze jak #breakingbad czy #theboys ale to jest totalna fikcja.
#homeland miesza fikcję z prawdziwym światem. Potem włączacie wiadomości i macie ten zonk "O to było w Homeland!" Coś jak #suits był o prawie, a #drhouse o medycynie. Przyjemne z pożytecznym.

#seriale #film #netflix #hbogo #hbomax #amazonprimevideo
Pompejusz - W czasach produkcji taśmowej seriali mam pozycję którą mogę wam polecić, ...

źródło: temp_file7836231272347840957

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Główna bohaterka będzie was irytować


@Pompejusz: Jedynymi bohaterami, którzy mnie irytowali byli Timothee Chalamet, jako Finn Walden, oraz nastoletnia córka Brody'ego. Poza tym - serial klasa (świetna rola Mandy Patinkin'a). Za starych, dobrych czasów pamiętam, że pierwsze sezony leciały nawet w TVP1.
  • Odpowiedz
@Pompejusz ja bym dodał do tej grupy Madam Secretary. Serial powstał dekadę temu, a w 2 sezonie idealnie przewiduję sytuację Rosja-Ukraina nawet z ostatecznym rozwiązaniem konfliktu i sporym udziałem Zelenskiego.
  • Odpowiedz