Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Ona nadal jest atrakcyjną kobietą, z ładną twarzą i pięknymi włosami, mimo, że ma kilka kg za dużo. Widocznie są amatorzy pełniejszych kształtów i jestem pewna, że taka dziewczyna też spokojnie może sobie znaleźć haka xD Także dla wykopka nadal za wysoka liga :)))
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Nie widzę tutaj żadnych niezgodności na zdjęciu, po prostu zwykła kobieta, która nie pozuje w określonej pozycji do zdjęć, tak żeby nie bylo widac żadnej fałdki czy niedoskonałości. Wiem, że nie widzieliście nigdy kobiecego ciała na żywo, ale uwierzcie mi na słowo, że instagram to nie rzeczywistość xD
  • Odpowiedz
@kikiton: A wy macie o kilkanaście za mało :))) Skrajna szczupłość u faceta to żaden atut, wręcz wygląda to karykaturalnie. Więc nie przechwalajcie się tym, że nie macie nadwagi bo jeśli nie macie żadnej aktywności, to jesteście zalanymi skinny fatami-chuderlakami a to najgorsze połączenie.
  • Odpowiedz
@GeDox: oczywiście, o kości to się poobijasz, a tutaj solidny klaps i się tylko musisz zsynchronizować z falami, żeby wejść
  • Odpowiedz
@kidi1: Przegryw zapewne myśli, że jak zdyskredytuje dziewczynę za kolka dodatkowych kilogramów to jego pewność siebie urośnie xD nie urosła, a jedynie wyszło tak naprawdę to, że jest wrednym i chamskim skinny fat karłem, który ma kompleksy.
  • Odpowiedz