Wpis z mikrobloga

Autentycznie odechciewa się #!$%@? człowiekowi czegokolwiek. Możesz się uczyć, ciężko pracować, dosłownie #!$%@? na swój sukces, ale jak sobie pomyślę jakie oni robili wały przez te 8 #!$%@? lat, jakich pieniędzy się dorobili to aż się rzygac chce, a i tak mają 30% XDD. Oczywiście to wielcy uczeni, którzy spokojnie mogą pracować w APPLE czy Microsoft, a tak naprawdę to jedynie gdzie daliby radę to kochloz na produkcji - bez urazy. Coraz bardziej myślę nad emigracją do innego kraju. Angielski mam C1, niemiecki B1 - douczę się trochę i to chyba będzie najlepsza decyzja, bo dla tego kraju nie ma ratunku. Zaorać wszystko i zasiać zboże
#sejm #polityka #emigracja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnalnaRakieta a myślisz że uśmiechnięta koalicja jest lepsza? Politycy od zawsze kradli i będą kradli. Niezależnie od barw partyjnych. Tylko my maluczcy jesteśmy okłamywani, że tak nie można a sprawiedliwość w końcu zwycięży. Nie, nie zwycięży. In wcześniej sobie to uświadomisz, tym lepiej.
  • Odpowiedz
@groman43: tak, uśmiechnięta koalicja jest lepsza, nie ma żadnej bandy czworga a pisowcy zostaną rozliczeni; Pis przez 8 lat nie rozliczył PO nie przez żaden układ tylko po prostu nie było z czego rozliczać, może w końcu wyrośniesz z bycia naiwniakiem wierzącym w każdy jeden spisek który ci nakładą do pustego łba
  • Odpowiedz
@CamusVevo zrób mi proszę przysługę i zawołaj mnie kiedy pierwszy polityk PiSu (lub innej partii, wybierz sobie) zostanie skazany prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności. Nie grillowany w mediach czy innych komisjach śledczych, ale skazany prawomocnym wyrokiem.

Kamiński i Wąsik się nie liczą, ponieważ walka żeby wsadzić ich za kratki trwała dobrych kilka lat, a jedyna zasługą uśmiechniętej koalicji było pozwolenie policji na działania zgodnie z prawem.
  • Odpowiedz
@groman43:

Kamiński i Wąsik się nie liczą, ponieważ walka żeby wsadzić ich za kratki trwała dobrych kilka lat

a teraz zastanów się dlaczego ta walka trwała kilka dobrych lat xdddddd bardzo sprytne, skazani politycy się nie liczą bo przez 8 lat pis uniemożliwiał ich skazanie xd

a jedyna zasługą uśmiechniętej koalicji było pozwolenie policji na działania zgodnie z prawem.

a jakie jeszcze zasługi ma mieć uśmiechnięta koalicja (nota bene po
  • Odpowiedz
a teraz zastanów się dlaczego ta walka trwała kilka dobrych lat xdddddd bardzo sprytne, skazani politycy się nie liczą bo przez 8 lat pis uniemożliwiał ich skazanie xd


@CamusVevo: 17 lat czekania na skazanie.
  • Odpowiedz
@AnalnaRakieta:

Najlepsi są ci śmiecie europarlementarzyści z milionami na kontach jak ten przygłup Patryk Jaki.

Dla takich polityków z bantustanu jak Polska to dopchanie się do takiego korytu to jak wygrać życie.
  • Odpowiedz