Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Szanowni, piszę posta o tej godzinie (bo w końcu mam czas), i trafi to na rano do wszystkich tagowiczów. Robimy wywiad z Filipem, pytania tylko z wypoku. Zagłosowaliścię, że ma być live, więc chcę wątek przejść od góry do dołu. Bez wybierania pytań (poza absurdami, ale z tego co do tej pory widziałem absurdalne były dwa). Dlatego prosba o dopisanie Waszych pytań do tego wątku. Za kilka dni urlop a chciałbym zmiętolić Filipa wcześniej (jakkolwiek to brzmi ;) ).

**LINK: https://wykop.pl/wpis/76560273/raportzpanstwasrodka-czesc-mamy-w-koncu-przelom-ma
  • 12
  • Odpowiedz
@lskx: po co z nim?Zaplacisz mu za to ?To chyba zart!!!On klamie na wszystkie temattv,niech zabierze sie za prace a nie tylko gra w gry!!!
  • Odpowiedz
@lskx: Właściwie to pomimo, że odpowiedzi idioty mnie nie interesują to może warto zapytać: Czy on ma w ogóle świadomość, jak powinna wyglądać dieta przy cukrzycy. Czy ma świadomość, że to co robi masakrycznie przyśpieszy powikłania cukrzycowe, bo wynalezienie insulinoterapii nie spowodowało zdjęcia odpowiedzialności i skoki glukozy po zjedzeniu nadmiaru cukrów robią spustoszenie w organizmie i młodość/ elastyczność i zdolność do regeneracji katowanego cukrem organizmu się skończy i już będzie za
  • Odpowiedz
@Hana1: @adik75 odnośnie Filipa kłamstw pisałem wcześniej, że Filip odnośnie swojej edukacji czy znajomości języków kłamał pod presją rodziców.
Wszystkie informacje które Filip mi jak dotąd udzielił wydają,się,legitne, trzymające się kupy mające sens.
Filip jednocześnie dawał wielokrotnie do zrozumienia w relacji z W Oczy kijem , że nie będzie,więcej kłamać.
  • Odpowiedz