Wpis z mikrobloga

#kikiswiat Oglądam sobie q&a naszego analityka giełdowego i pozwolę sobie go zacytować: ,,Ja nic nie sprzedaje. Kiedy wypadałoby kupować to nie ma sensu sprzedawać. Ja w życiu nie sprzedam moich krypto. Dwa dni temu kupiłem sobie jeszcze tego Bitcoina za 33, potem zleciał do 25 no ale później już nie dokupiłem bo myślałem, że jeszcze bardziej spadnie no ale trochę żałuję. Myślę, że bitcoin będzie w cenie,, . Podziwiam ludzi, którzy wierzą jemu w bajki o źródle stanu jego posiadania.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@NieoznaczonaReklama Dokładnie. 0.5 miliarda wyświetleń…… Gdyby miał trochę sprytu poszedłby za ciosem (czyli za kłamstwem) i wydał eBook o bitcoinach dla pelikanów i zgarnął jeszcze więcej pengi. Ale On nawet nie umie zdania złożyć niestety, nie mówiąc już o tym, żeby posiadał jakikolwiek fach.
  • Odpowiedz
  • 2
@January-zwiedza-szpary możliwe, ze sprzedał mieszkania od taty, postawił na krypotowalutowa ruletkę hazardowa i Jasiowi odbiło 100% stopy zwrotu. Kasia myląc odwagę z odważnikiem zadowolona bo jest dumna z męża inwestora, nie zdając sobie sprawy, że to hazardzista. Głupcy również wygrywają na loterii, nikt nie mus być magistrem matematyki, żeby wygrać w lotto. A na yt…. wszyscy mówią, ze nic tam nie zarabia, ale gość jak mało kto ma 500mln wyświetleń na
  • Odpowiedz