Wpis z mikrobloga

Osobiście polecam krótki dokument pt. Do Bólu z 2008 roku, który opowiada o 53letnim lekarzu i jego matce, z którą on żyje i która non-stop mu truje, że nie robi tak ja trzeba, bo trzeba mieć zajęcie, nie robi tak jak ona chce itd. Chłop sobie znalazł kobietę po 25 latach celibatu w którym był zmuszony żyć przez jego nadopiekuńczą matkę, przez którą w przeszłości musiał nie jeden raz stawać na uszach żeby była mniej nerwowa na niego a ich relacje są że tak powiem skomplikowane same w sobie. Oboje są uzdolnieni artystycznie, a sam staruszek jest naprawdę mądrym człowiekiem. Główny bohater na dobrą sprawę powiedział, że nienawidził swojego ciała i że zawsze podobały mu się kobiety u których literalnie nie ma szans. Wiecie, my tak samo jesteśmy brzydcy i podobają nam się dziewczyny, z tą różnicą że jest mało prawdopodobne, że spotka nas takie same szczęście jak w jego przypadku.
PS: Przypominam też w międzyczasie dokument Marcina Koszałki o toksycznych, narcystycznych rodzicach pt. Takiego pięknego syna urodziłam z 1999 roku, który ja osobiście zamierzam sobie go przypomnieć.
#przegryw #tfwnogf #zwiazki #toksycznamatka #toksycznirodzice #polskiedomy #dokument #ogladajzwykopem
NevermindStudios - Osobiście polecam krótki dokument pt. Do Bólu z 2008 roku, który o...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach