Wpis z mikrobloga

Zamówiłem 6 dni temu!! z Aliexpress, wysyłka z Chin, karty pokemon Paradox Rift za 44zł dla dzieciaka. Dziś przyszły XD Mega szybko. Szok.
Sam mam sporą kolekcję oryginalnych ale dla niego szkoda trochę do zabawy XD nie będę płacił 30zł za paczuszkę jak za 44zł miałem dosłownie box z 42 paczkami w środku. Tak, 42 paczki za 44zł, miało być w środku 36 a były 42.
I jestem #!$%@?, spodziewałem się takich chamskich podróbek, 35000hp itd a to były karty 1:1 z oryginałami i były na tyle dobrej jakości że jak nie masz w ręku obok oryginału to nie poznasz się... Na allegro czy w szkołach/przedszkolach dzieciaki latają z jakimiś złotymi, czarnymi kartami typu Ash, 1mln HP, atak 400k itd a tu kopia 1:1.
W każdej paczce jest 1 ex, było kilka full artów, wyszło 96 kart bez powtórek, reszta to powtórki.
Kusi zamówienie innych boxów z ciekawości.
Słyszałem że zamawiając na allegro takie pudełka puka do drzwi policja XD
#pokemon #aliexpress #pokemontcg
MrBeast - Zamówiłem 6 dni temu!! z Aliexpress, wysyłka z Chin, karty pokemon Paradox ...

źródło: SV03_EN_223

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@MrBeast: ja masz kolekcje oryginalnych to masz całą stertę powtórek. Ja bym dał dziecku i niech lata. Jak na razie to w szkole nie ma za wiele osób co to zbiera, więc jakoś karty leżą spokojnie w domu. Do grania zamówiłem pudło z 3 taliami i planszą, nowa wersja wyszła teraz.
Astral radiance i brilliant stars były po 12,5 zł w biedrze nie dawno.
  • Odpowiedz
@MrBeast:

Pięknie widać jak ludzie dają się na własne życzenie ruchać.

1260zł vs 44zł. Pewnie jeszcze z przesyłką. Tak się ludzi robi w dupala. I to nawet biorąc pod uwagę, że przy oryginałach kilka firm będzie miało swoje marże, więc jakby wzrosło nawet do 100zł to jest nic w porównaniu do 1260zł, które trzeba by było za to dać.

A drugie ruchańsko w tym, że to zabawa w lootboxy. Wyszło
  • Odpowiedz