Wpis z mikrobloga

@wolny_kot: a gdzie ja popieram pis? Czy krytyka obecnie rządzących to z automatu popieranie pis?... Chore myślenie masz, tak jak pisiory. Ta sama choroba tylko objaw trochę inny
  • Odpowiedz
@emasele: wszystko trzeba na spokojnie...... Parę urzędniczek to mocne rozliczenia. Zamykanie pionków typowo polskie jest. Jak bmw spalił rodzinę to nie poszedł siedzieć. Jak potrącił trzy osoby to areszt I brak kontaktu z rodziną....
  • Odpowiedz
@Ravau23: co chcesz krytykowac? Ze debil spalacu wszystko blokuje? Ze pisiory pouchwalaly niezgodne z konstytucja przepisy i blokuja ich usuniecie bo okupuja trybunal nielegalnymi ludzmi, ze w policji prokuraturze i sadach oraz w ssp nadal sa tysiace nominantow pisowskich ktorzy nadal szkodza?
Trzeba troche czasu na depisizacje polski.
Nie wyrywal bym sie do krytykowania ich po kilku miesiacach.
Trzeba dac im czas, tak do kilku miesiecy po ustapieniu debila spalacu, zeby
  • Odpowiedz
@Ravau23: mysle ze @emasele twierdzi tak na podstawie twoich wpisow. I raczej sie nie myli.
Tak, krytykowanie rzadu ze czegos nie zrobil wiedzac ze mamy debila w palacu i tysiace szkodnikow w kraju ktorzy szkodza i nie tak latwo to wyczyscic w kilka miesiecy chcac dzialac zgodnie z prawem, a nie jak lukaszenko czy karakan i ziobro to pisowska narracja.

Nie odpowiedziales na pytanie. Nie brzydzisz sie?
  • Odpowiedz
@wolny_kot: czyli przez to że prezydent jest z innej opcji nie wolno krytykować rządu na podstawie faktów? Dla ciebie każda narracja inna niż rudego jest pisowska.... Jesteś gorszy niż te emerytki wierzące w jarka no one takiego dostępu do informacji nie mają. Pytanie jest bezzasadne. Nie wspieram pis. Po prostu pisze jak jest a że ty masz problem z faktami to twój problem
  • Odpowiedz
@emasele: nie tylko. Ile kasy TVP dostała chociaż w upadłości są? Ja mówię o faktach. A faktem jest że mówią co chcą a później zmieniają zdanie. Dla mnie to plucie wyborcom w twarz. Ale wy lubicie ten deszczyk;)
  • Odpowiedz
@Ravau23 akurat w kwestii tvp to @wolny_kot idealnie ci wyjaśnij. Pod żyrandolem jest Adria, który będzie wszystko blokował na życzenie nowogrodzkiej. Nie było innego sposobu na zmianę władz w tvp jak właśnie przenieść w stan upadłości.
Ja osobiście uważam, że tvp powinna przestać istnieć.
Co nie zmienia faktu, że minister Sienkiewicz, podjął bardzo dobra decyzję - tvp przynosi miliardowe straty i nie można narażać obywateli na większego straty więc upadłość - pisowcy
  • Odpowiedz
@emasele: przenieść w stan upadłości i jednocześnie dać kroplówkę większą niż pisiory chociaż rok wcześniej chciało się wziąć tą kasę na onkologię... W ch.. logiczne
  • Odpowiedz