Wpis z mikrobloga

Jako że ukradli mi wszystkie skiny w CS, ma ktoś może coś na sprzedaż? Szukam tanich, ale w miarę ładnych skinów ze startrackiem.Dajmy na to do 20zl za szt. Ak47 już mam, awp też, usp oraz maga. Jak coś pisać co macie i za ile
#skiny #cs2 #csgo #steam
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CaptainChaos: ostatnio dostałem jakieś zaproszenie do grona znajomych. Jako że wszystkich znajomych używających Steam już mam dodanych, to wiedziałem że, że szykuje się atak na konto. Kilka minut po przyjęciu do znajomych wiadomość coś w stylu dzięki za dołączenie, mam dla ciebie darmowy nóż, link do strony, na której trzeba logować się Steamem i link do grupy, aby uwiarygodnić dostawanie darmowych noży. Odpisałem coś w stylu nie gram już w
  • Odpowiedz
  • 0
@asd1asd: Na mnie ataki pisane nigdy nie działały, wręcz ich trolowałem zawsze. Niestety nie spotkałem się nigdy z atakiem live już podczas gry. Zwinęli mnie pod pretekstem zagrania następnego, a że dobrze grali, mi też dobrze poszło, miałem chwilę czasu jeszcze, to mówię, czemu nie. Dodając jeszcze kilka okoliczności, trafili na swój moment życia xD No i się udało. Chciałem żeby mi powiedzieli gdzie będą je wystawiać, albo czy bym
  • Odpowiedz
  • 0
@amn1337: Nie, nie, przez faceita. Chociaż discord też w tym pomógł. Dostęp dostali do konta, kiedy wyszło że żeby zagrać następnego muszę coś tam zrobić w apce. Nie wysłali linku, tylko dodali mnie do pokoju na faceit. I tam dopiero był link do kliknięcia i zalogowania się przez steama. Następnie kiedy żeby coś tam zadziałało, miałem wysłać skiny do mojego kumpla, oni przeklikali je na drugim odpalonym koncie, do siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@reakwon: No cóż, nie przewidziałem tego że nie tylko w wysyłane linki się nie klika. Kliknąłem go w aplikacji faceit, nie wysłali go do mnie w wiadomości, nie mówili że zapraszają mnie na rozgrywki bo jeden gracz im wypadł itp. Co mnie trochę zmyliło. A jako że zacząłem tam grać niedawno, bo cs2 jest niegrywalny odkąd wyszedł przez cheaterów, nie połapałem się w czas.
  • Odpowiedz
Następnie kiedy żeby coś tam zadziałało, miałem wysłać skiny do mojego kumpla, oni przeklikali je na drugim odpalonym koncie, do siebie. W momencie zatwierdzenia oferty, nie zatwierdziłem ją do kolegi, tylko do nich.


@CaptainChaos: czekaj, grales z randomami faceita, wesolo sobie gadaliscie, gracie nexta i dochodzi do momentu, ze zeby zagrac z nimi kolejny mecz musisz wysylac swoje skiny do kumpla? :D
  • Odpowiedz
  • 0
@jimmyF: Stwierdzili że jest jakiś problem, czy tam jeden z nich miał i trzeba zagrać przez huba, a że już trochę to trwało i jak pisałem nie rozgarniam platformy mówię spoko. Powiedzieli żebym tam z prawej zakładkę kliknął, zarej się i będzie. Później jak nie mogłem jakby tego odpalić, to mówił że jego kumpel też miał podobny problem i to coś tam odnośnie smurfowania jest xD No i żebym do
  • Odpowiedz