Wpis z mikrobloga

@bellacavem: Naiwny byłem, wczoraj pytając Cię o tego Lafi Tafi, Tyś z nim widzę po jednych piniądzach albo jeszcze gorzej. Aaa, zapomniałem! Spójrz na screen! Wszystko to jest z wymian komentarzy pomiędzy nami, gdzie sobie gadamy w "swoim języku", żartując i robiąc docinki, ale jeśli zgłoszony komentarz przeczytałby mod i nie przeczytałby całej wymiany zdań pod danym wątkiem, nie mówiąc już o zawracaniu sobie głowy cudzysłowami i ich źródłem, to
CzikaKiri - @bellacavem: Naiwny byłem, wczoraj pytając Cię o tego Lafi Tafi, Tyś z ni...

źródło: gffgdgdgd

Pobierz
  • Odpowiedz
@bellacavem: Takiego screena to i ja sobie mogę zrobić - różnica minut asz asz pomiędzy "stworzeniem" a publikacją. Ja się dosyć dobrze uargumentowałem, tak myślę. a odp. jaką dałeś, żem paranoi*... słaba.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzikaKiri: A idź Pan w p---u , się tłumaczyć mam nie wiem z czego. Myśl sobie co chcesz ,ja tam nikogo nie zgłaszam i nikogo na czarnej liście nawet nie mam. Kwarantanna i hvi.
Jeszcze mnie nie p------o ,żeby dochodzić kto i o której mi wysrywy zgłosił. Sram na to, w dvpie mam monetyzację i w ogóle to jeszcze punktów karnych na Ciebie nałapałem i niebieską kartę załatwiłem. Nie będzie
  • Odpowiedz