Wpis z mikrobloga

Szatnia rozbita po transferze Mbappe.
Może i Kylian ma wielkie ego, ale zbyt dobrze znam chłopaków, którzy są już w drużynie i wiem że od pierwszego dnia każdy z nich będzie robił co w ich mocy, aby żółw czuł się w Realu jak w domu. Paradoksalnie dzięki odejściu Kroosa, to nikt nawet nie straci miejsca w składzie, bo zakładam że Real przejdzie w następnym sezonie na 4-3-3, czyli nawet Rodrygo nie będzie narzekał XDDD
Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Mbappe tańczącego na Bernabeu wspólnie z Vinim i Judem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#realmadryt #mecz
ObslugaRadomskiegoLotniska - Szatnia rozbita po transferze Mbappe.
Może i Kylian ma w...

źródło: GPLQ--rWkAA7Lf2

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Rodrygo to dość trudny temat. Pamiętam jak obaj z Vinim byli młodymi talentami i to Rodrygo uchodził za tego z większym potencjałem i przede wszystkim chłodną głową, a Vini był jeźdźcem bez głowy. Teraz Vini jest supergwiazdą Realu, a Rodrygo jest strasznie nieregularny. Prawdę mówiąc nie wiem dlaczego tak często wychodził w pierwszym składzie kosztem np. Diaza. Jeśli nie wejdzie na stabilny, wysoki poziom to moim zdaniem może być największym
  • Odpowiedz
Prawdę mówiąc nie wiem dlaczego tak często wychodził w pierwszym składzie kosztem np. Diaza.


@BulgarskiTaboret: po prostu Rodrygo wykonuje bardzo dobrą pracę bez piłki, co dla niedzielnego kibica jest praktycznie niezauważalne, a dla Ancelottiego kluczowe. Wystarczy spojrzeć ile skoków pressingowych zalicza Rodry w prawie każdym meczu. Dodatkowo Brahim wchodząc na podmęczoną obronę najzwyczajniej wjeżdża w nią jak w masło. Gdyby zaczynał ważne mecze w pierwszym w składzie, to przychodziłoby mu to
  • Odpowiedz
Prawdę mówiąc nie wiem dlaczego tak często wychodził w pierwszym składzie kosztem np. Diaza.


@BulgarskiTaboret: serio? xD Rodrygo jest o klasę lepszy i stąd Carlo dawał mu minuty, bo wiedział, że będzie niezbędny. Dużo łatwiej przychodzi mu dryblowanie i nawet chronienie piłki, co już przed rokiem pokazał chociażby z City, gdzie świetnie zbiegał do środka z rywalem na boku. U Brahima te rajdy nie mają tej lekkości, a i łatwiej daje
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret @ObslugaRadomskiegoLotniska @HansLanda88

Musimy pamiętać, że Rodrygo całe życie grał na lewym skrzydle, tam wymiatał i dlatego Real go kupił, a potem wrzucił na siłę na prawe skrzydło i radź sobie chłopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba brać to pod uwagę w jego ocenie i być dla niego trochę łagodniejszym i wyrozumiałym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Vini gdy był rzucany na prawe skrzydło radził
  • Odpowiedz
@HansLanda88 pokaż mi rajdy rodrygo zakończone bramką… u Brahima ze dwa trzy gole tak wyglądały. Więc jeżeli chodzi o rajdy to mega nietrafione. Wypowiedzi o endricku nie komentuje, uznam to za nieśmieszny zart
  • Odpowiedz
@Beeercik: z Vinim też była histeria, że to nie napastnik, a tu proszę jak go Carlo ładnie wyrobił. Teraz jęk, że z Mbappe to ta sama pozycja, ale wciąż trochę się różnią i potrafią ładować z 20m, więc takich dwóch to będzie jak trzech. A Rodrygo wsparty Danim i Fede sobie poradzi. Najśmieszniejsze, że na tym lewym skrzydle na początku też się kopał po czole, jeśli reszta drużyny grała ociężale. Ciekawe
  • Odpowiedz