Wpis z mikrobloga

„Po obejrzeniu tego filmu mam ochotę obejrzeć całość tego wykładu"

„Powiem tak, po tym wykładzie czuję chęć próby wskoczenia w te wody"

„Nie było przynudzania, same konkrety no i śmieszne wstawki"


Poprosiłem kilka osób o recenzję mojego filmu i jak widać, opinie są pozytywne ()

Miałem wystąpienie na seminarium — postanowiłem opowiedzieć, jak rozwijała się i dalej rozwija sprzedaż żelków #gusto

Trochę się cykałem, nie wiedziałem, jak ludzie zareagują, jak im powiem, że wkładałem ludziom cebulę do paczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten film to jest skrót pełnego wykładu. Pełny wykład znajduje się tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=7II7sMEDTTE
W opisie pełnego wykładu jest spis treści, dzięki niemu można szybko przenieść się do interesującego fragmentu.

PROŚBA! Po obejrzeniu choćby fragmentu wypełnij proszę krótką ankietę — dzięki temu dasz mi szybkie info, które tematy rozwinąć i czym się dalej podzielić. Dziękuję

Jeżeli interesują Cię moje treści, to dodaj mnie do obserwowanych tutaj albo do znajomych na FB ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz podpowiedzi odnośnie e-commerce, sprzedaży lub marketing to ładuj do mnie na priv (nie biorę za to kasy)

#ecommerce #marketing #sklepyinternetowe #sprzedaz #biznes #wlasnafirma #przedsiebiorczosc
ecco - > „Po obejrzeniu tego filmu mam ochotę obejrzeć całość tego wykładu"
 „Powiem ...
  • 10
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@QUANTUM-DICK są dwie firmy: Yasecure i Gusto. Gusto prowadzi moja mama, a Yasecure to usługi i to prowadzę ja. Te dwie firmy to osobne byty, no ale połączone rodzinnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz