Wpis z mikrobloga

a wykopki i tak powiedzą, że każdą laska ma setki adoratorów, tutaj tylko ten wzrostak w całym jej życiu poprosił ją o numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
już kilkukrotnie spotkałem się z tym, że laski na instagramie śmieją się z chłopów, że są tchórzliwi, żeby zagadać ale do polajkowania każdej g0wno relacji są pierwsi xD

#tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
razdwatrzy55 - a wykopki i tak powiedzą, że każdą laska ma setki adoratorów, tutaj ty...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przestań oglądać to gówno I nabijać I'm wyświetlenia xD


@Celestines: Śmieszne. Coś nie zgadza się z poglądami i narracją wykopków o kobietach = przestań oglądać to gówno i nabijać im wyświetlenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a wykopki i tak powiedzą, że każdą laska ma setki adoratorów,


@razdwatrzy55: Historie o tym, że każda kobieta ma niesamowicie ogromną liczbę adoratorów to jedno wielkie kłamstwo którego wszelkiej maści #przegryw próbują się trzymać dokładnie tak samo mocno jak topielec ostatniej deski ratunku. Bo to jest ich usprawiedliwienie dlaczego im nie idzie dobrze z kobietami.
  • Odpowiedz
80 procent facetów, którzy do mnie podchodzili to obcokrajowcy, więc coś w tym jest xd


@Femme-nie-Fatale: Prawda jest taka (wiem to sam po sobie z dawnych lat), że przeciętny chłopak/facet/mężczyzna boi się zwyczajnie zagadać i ogólnie boi się dziewczyn a jak już do laski jakiejś napisze to będzie się bał podnieść telefon przez następne 2 godziny srając przed tym co ona mu odpisała.
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: nic dziwnego, obcokrajowiec nie ma tutaj takiej samej szansy znalezienia partnerki przez kręgi znajomych czy wspólne zajęcia jak Polak, więc chwyta się czego może. Wielu z nich też przed przyjazdem czyta jak to rzekomo łatwo będzie im tutaj znaleźć babę.
  • Odpowiedz