Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

XDDD ANALizy pKAŁo w akcji. "Obstawiamy, że polski PMI wysłał fałszywy sygnał pogorszenia - czyli szum." "Wydaje się", "Obstwiamy" No to fajnie, miło poczytać fachowe analizy poparte solidnymi danymi, badaniami i modelami. To jest śmiech na sali. Czytam wiele analiz zagranicznych banków i też ich jakość jest dyskusyjna ale to co wyprawiają polskie banki to przechodzi już całkiem ludzkie pojęcie. Czysta propaganda gospodarcza...
kdgc - #nieruchomosci

XDDD ANALizy pKAŁo w akcji. "Obstawiamy, że polski PMI wysłał ...

źródło: 2024-06-03 12_08_28-Structure

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@kdgc: połowa* polskich analityków nie rozumie w ogóle, czym jest PMI i notorycznie piszą, że jeśli w miesiącu poprzednim było np. 45, a teraz mamy 47, to jest poprawa. Dla mnie to kompromitacja.

*polski analityk dodałby, że większa xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@GreatSolidUser: Masz rację. I ja to wiem od dawna. (Swoją drogą ich płatne analizy dla klientów premium wcale niewiele lepsze) Problem mam z tym, że naganiacze wszelkiego sortu bronią swoje wysrywy "analizami" tego banku, a ludzie to łykają bo przecież bank napisał oni się muszą znać.
  • Odpowiedz
polski PMI wysłał fałszywy sygnał pogorszenia


@kdgc: nic głupszego dawno nie przeczytałem, polski PMI drażni się z analytykami pekało xD
  • Odpowiedz