Wpis z mikrobloga

mało gram na telefonie, ale jak to sie stalo i kiedy, że gry mobilne obecnie to 50% reklamy nie do pominiecia, a drugie 50% to jakiś #!$%@? idiotyzm w ktorym wystarczy gdzies kliknac zeby akcja poszla dalej i zebysmy znowu mogli ogladac reklamy

czemu panuje takie oglupienie? nie jestem w stanie znalezc jakiejs gierki ktora bedzie polegal;a na jakims mysleniu a nie zbieraniu #!$%@? kamyczkow z dupy (lub zaplaceniu 99zl za 200 kamyczkow) nie wiem po co xD nawet #!$%@? tetris sciagnalem to reklama za reklama #android #ios #telefony w zalosnym swiecie zyjemy
  • 12
  • Odpowiedz
@stary_grat

Możliwe, że dlatego, że szukasz darmowych gier? Masz w GP opcje ustawienia płatnych gier, gdzie rzeczy o których wspomniałeś są o wiele bardziej zniwelowane.

Z mojego podwórka, to: Tropico, little nightmares, age of civilizations, total war, rome, Ace attorney 🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
  • 0
czyli jeśli nie grasz poleca ci gówno dla Grażyn i dzieci


@Celestines: doslownie tak bym nazwal te tytuly xD daj jeszcze cos ciekawego to sobie pozniej sprawdze. najklepiej cos w co jestem w stanie grac 10 sek od wlaczenia apki. dlugo gralem w Nebulous (8 lat) ale mam juz dosc :)
  • Odpowiedz
  • 0
Z mojego podwórka, to: Tropico, little nightmares, age of civilizations, total war, rome, Ace attorney 🤷🏻‍♀️


@Celestines: dzięki za polecenie, przejrzalem kazda i to nie gry dla mnie, ja wole cos prostego i szybkiego zeby pograc w cos na fajce albo jak czekam na kogos. takie wieksze gry wole ogrywac na komputerze po prostu. moze masz cos do polecenia z takiej hm prostrzej kategorii? :)
  • Odpowiedz
@stary_grat: Gry mobilne to nowotwór. Lepiej tego unikać i kupić sobie jakąś małą konsolkę retro i sobie normalnie popykać jak człowiek. Ewentualnie zainstalować jakieś emulatory na andka.
  • Odpowiedz