Wpis z mikrobloga

Robię eksperyment - po miesiącu dogadywania mieszkania, miejsca postojowego, komóreczki i omawianiu zmian konstruktorskich z przedstawicielem dewelopera z którym na dzisiaj byliśmy umówieni na telefon w sprawie umówienia terminu finalizacji zakupu podejmuje ostatnią próbą negocjacji w dwóch obszarach - kwota (-3%) i harmonogram (30% przesunięte o rok) i zawieszam rozmowy na dwa-trzy tygodnie.

Mieszkanie najdroższe w inwestycji więc teoretycznie najłatwiejsze do negocjacji, moja oferta nieoderwana. Zobaczymy jak nastroje - czy będzie jakaś próba dogadania ze strony dewelopera czy cennik to świętość i szukamy kogoś kto weźmie na ich warunkach.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
  • 11
  • Odpowiedz
@grek_zorba: jak najdroższe to jest w najlepszym układzie na ostatnim piętrze to małe szanse. Jeszcze zależy jak top3 to już w ogóle nie ma szans, w małych miejscowościach to może
  • Odpowiedz
  • 7
@oonn32: @monopolowy_na_szarleju jest wielki boom inwestycji w okolicy, inni deweloperzy mają problem ze sprzedawaniem dużych mieszkań. Zobaczymy. Biorę to ryzyko na siebie i jako alternatywę zakładam budowę domu. Jeżeli wyczuję że moja propozycja nie jest w ogóle brana na poważnie to za 15 dni wracam do nich spróbować zarezerwować je jeszcze raz na obecnych warunkach.
  • Odpowiedz
@grek_zorba: powodzenia - ja od dwóch tygodni marzę o dużym narożnym mieszkaniu na najwyższym piętrze z tarasem na dachu w Porcie Praskim i deweloper mnie hmm zlewa ;) więc chyba presji nie czują ;) jeśli to taki absurdalny przypadek, że to tam masz rezerwację - odpuść je sobie, po co Ci takie, tylko się narobisz przy tym tarasie :))) w ogóle kupowanie dużych mieszkań to w Warszawie sport wyczynowy -
  • Odpowiedz