Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
Tak na weszło pisze:

No ale dobrze, skoro już się pośmialiśmy z graczy Motoru, to musimy porozmawiać o faktach. A fakty są takie, że ten gol… nie powinien zostać uznany. Widać bowiem na stopklatkach, że Kobacki minimalnie pospieszył się z wbiegnięciem w pole karne ekipy z Lublina. Do analogicznej sytuacji doszło kilka tygodni temu w pucharowym starciu Widzewa Łódź z Wisłą Kraków.

VAR miał obowiązek tu interweniować, ale Tomasz Musiał przespał sprawę. I mało brakowało, a wypaczyłby
  • Odpowiedz
@tytusprod nie no jak eksperci z weszło pokroju kowala i paczula piszą że błąd to błąd. Tymczasem sędzia po fachu który zna przepisy:

- Moim zdaniem jak najbardziej jest to forma dopuszczalna. Zawodnik jest lekko wychylony, ale nie jest to naruszenie przepisów i nie jest to forma, do której można by się przyczepić, że wbiegł zbyt wcześnie w pole karne. Wbiegnięcie to wbiegnięcie, a tutaj jest to wychylenie i popieram decyzję
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no spoko, ja z Lublina to nie zamierzam się kłócić xD tylko mówię że zdania są podzielone
Tak jak koledzy wyżej pisali - ta akcja to esencja ekstraklasy, powinni po tym golu od razu bez kontynuacji meczu wrzucić Motor do ekstraklasy
  • Odpowiedz
@tytusprod akcja esencja ekstraklasy ale tylko Janusze nie znający przepisów mogą powiedzieć że gol uznany nieprawidłowo. Ja wiem że sport emocje itp ale serio sędziowie to nie Janusze tylko oni na serio znają te przepisy i mają z nich multum szkoleń. O ile nawet msrciniakowi zdarzy się popełnić błąd to tutaj akurat go nie było. Idealnie wykorzystane nie ogarnięcie przez motor
  • Odpowiedz