Wpis z mikrobloga

Łączy ich tyle, że przyszli na chwile szukając zarobku, ale jak już podłapiesz robotę ujową ale stabilną, to szkoda ci wolnego czasu na szukanie innych ofert, wysyłanie aplikacji, chodzenie na rozmowy, więc tam siedzą po parę lat aż się czara goryczy przeleje.
  • Odpowiedz
  • 0
@znikam5 @znikam5

Łączy ich tyle, że przyszli na chwile szukając zarobku, ale jak już podłapiesz robotę ujową ale stabilną, to szkoda ci wolnego czasu na szukanie innych ofert, wysyłanie aplikacji, chodzenie na rozmowy, więc tam siedzą po parę lat aż się czara goryczy przeleje.


najgorsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz: Nie wiem jak w macu ale jak pracowałem w kfc po skończeniu szkoły średniej by sobie dorabiać podczas studiów i łączyło nas coś więcej niż praca. Czyli picie w plenerze i różne wypady. Spoko miejsce jak się na pierwszą pracę bo przynajmniej nie dymają cię jak w innych gastro, masz tanie żarcie i jeszcze ekipa ci się może trafić fajnych ludzi. Jak masz 30 lat i zaczynasz tam pracować
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz: chyba można to interpretować na wiele sposób, ja to zdanie "łączy nas coś więcej niż praca" rozumiem tak, że są osoby, które chcą tam pracować nie tylko ze względu na potrzebę zarabiania, ale również ze względu na ludzi czy jakieś inne aspekty
  • Odpowiedz