Wpis z mikrobloga

Zarobki z youtube naszych gwiazd za miesiąc MAJ 2024:

- Janek: 1600zł (w marciu i kwietniu miał około 3400zł/msc)
- Korsir: 6000zł
- Odyn: 16000zł
- Zwrot na skarb: 800zł

wartości szacunkowe, ale nie bardzo dalekie od prawdy

dodatkowo ciekawostka: Kanał Zero ok 280000zł co jest spadkiem o 50% względem miesiąca debiutu czyli lutego.

#odyn #korsir #yanek #gejzpasji
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odyn: 16000zł


@dddobranoc: a mogłem się w szkole uczyć i zostać jutuberem, a tak to musze zapieprzać fizycznie jak robol za nieco ponad połowe z tego. A do tego budzę się w moim mieszkaniu a nie tam gdzie chce, no i nie jestem wolny. eh gdzie popełniłem błęda
  • Odpowiedz
  • 18
@Havun: mimo, że go nie oglądam i średnio przepadam to trzeba mu oddać, że wiele lat na to pracował, stał się chyba najpopularniejszym poszukiwaczem na youtube + bardzo dużo nagrywa. Każdy film w zasadzie przebija 100k wyświetleń co się składa na taką sumę. Współprac chyba nie ma, ale na pewno jakaś część z Odyńców wpada bo Odyńce też by nie istniały, gdyby nie Odyn.

A no i jeszcze dodaj do
  • Odpowiedz
@dddobranoc Szczerze to myślałem że daje to większe pieniądze. Z tego trzeba jeszcze odjąć podatek, ZUS, tą słynną księgową, koszty paliwa, kebabów i takie tam. BUS też mu z tyłka nie wypadł.
  • Odpowiedz
1600 zł - pit (88 zł) - księgowość (~200 zł) - ZUS (314 zł), to mu zostaje 998 zł na przeżycie. Ale ważne, że żyje tak jak chce i może podróżować (dzienne około 50 km).
  • Odpowiedz
@javelin: nawet jeśli zarobił te 581 dolarów to jest około 2300zł to i tak czy siak bardzo mało na dzisiejsze czasy, a przecież stracił jeszcze drugi dochód bo Marywilska spłonęła. Coś czuję wysyp współprac w niedługim czasie i ogłoszeń na allegrolokalnie z miejscowości Dębe
  • Odpowiedz
@michal-zarski: #zwrotnaskarb to od powrotu do PL ego mu wywaliło, doszło trochę subów od audytu a wyświetlenia podobne

gość zaczął reklamować jakąś karmę dla psa i jaka to ona najlepsza, live z busa to pokaz slideów - to nawet #yanek ma jakiś szacunek do widza i jak widzi że nie ma dobrego zasięgu to po prostu przekłada live na następny dzień
  • Odpowiedz