Wpis z mikrobloga

@Erlein: 18 lat. Napisałem do niej, a ona akurat podchwyciła rozmowę. Pisaliśmy ze sobą codziennie czy co drugi dzień, o wszystkim i niczym przez jakieś dwa miesiące. Oczywiście pisałem też z innymi, umawiałem się z innymi i ona nie miała dużego priorytetu u mnie, więc nie cisnąłem na szybkie spotkanie. W sumie to ona zaproponowała pierwsza, nie dlatego że jej się spodobałem, była po prostu ciekawa jaki jestem na żywo. Czysta
  • Odpowiedz
@Erlein: To było 15 lat temu, napisałem do niej na gadu-gadu (wtedy całkiem popularny komunikator jeszcze), ona miała tylko imię wpisane i wiek, nawet zdjęcia nie miała, ale mi przesłała no i z wyglądu to była taka mocne 6/10, to znaczy wtedy tak oceniałem, dziś oceniłbym 8/10, ale to tylko dlatego, że miała 18 lat i że dziś jestem już stary i nie mam szans u 18-latek.
  • Odpowiedz
@Erlein miała 18 lat, ja też, spotkaliśmy się na tinderze, chyba jej zaimponowałem że się bdb uczę i że jestem inteligetny i zaprosiła mn na jedzenie do sb do domu a potem wiadomy by koniec, ja się tego nie spodziewałem
  • Odpowiedz
@Erlein miałem kiedyś taką siedemnastolatkę...
Zaprosiłem ją na jakiegoś grilla, a po dwóch tygodniach napychałem farszem jej pieroga.
Młode dupy są fajne bo ciaśniutkie , różowiutkie i tak dalej ale ruchać to się nie umiejo( ͡° ʖ̯ ͡°) wstydliwe, a ona od tyłu nie chce bo to jak zwierzęta xd wiecie wsiu bździiu w głowie.
  • Odpowiedz
@Erlein: na tinderze, 18 lat. 1 nocy (od 20 do 3 nad ranem) 3 razy robiła loda do końca. Nawet nie musiałem pytać, czy coś. A poznaliśmy się tego samego dnia, po prostu napisałęm czy wpada na serial i winko.
  • Odpowiedz
@Erlein: Parę. Jak już przesunęła w prawo to znaczy, że się coś jej spodobało. Jak się tego nie #!$%@? podczas rozmowy to tyle wystarczy.
Wygląd ważny bo to przez wygląd ktoś daje w prawo ale rozmowa jest 100x ważniejsza. Potrafi otworzyć "każde" nogi ale podejrzewam, że to jest jak umiejętność. Ktoś potrafi dobrze matematykę, a ktoś inny potrafi dobrze w ludzi.
  • Odpowiedz
@Erlein: No i tu jest ten mankament. Jak się napisze "hej", "cześć" to nie podziała chyba, że jesteś 10/10 ale takich ludzi to mało jest (albo sławny). Głupie żarty też nie podziałają bo pomyślą że debil.
Ja lubię pisać prosto i bezpośrednio, czasami nawiązująć do zdjęcia ale nie ogólnie - bo do zdjęcia nawiąże 100 innych osób i zleje "oho, kolejny".
Ja też jak łapie parę to piszę od razu, np.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zachu13: chyba wypróbuję bo zazwyczaj nawiązywałem do zdjęcia lub opisu i starałem się umówić na wyjście na kawę ale działało raz na 30 par
  • Odpowiedz
@Erlein: No według mnie nie ma sensu nawiązywać do opisu// zdjęć za bardzo bo tak robi 99% innych gości i z automatu jest "kolejny", i one sobie wtedy wybierają 1 z 99. Więc trzeba je trochę zaangażować do rozmowy w inny sposób.

Laski lubią ładne zdjęcia, estetyczne, więc o ile zdjęcia bez koszulki są fajne to też ważne jest otoczenie. Co innego wstawić zdjęcie przed lustrem w łazience po siłce bez
  • Odpowiedz
@Erlein: Kraków/Warszawa/Gdańsk, w rodzinnym mieście (30k) nie korzystam. Premium też nie mam.
Target wiekowy to 18-30 ale jednak wolę się trzymać 18-25.
  • Odpowiedz