Wpis z mikrobloga

@Novameh: problem z tymi grami jest taki, że błyszczą przy lokalnym multi, a w dzisiejszych czasach znalezienie chętnych ludzi do takiej zabawy graniczy z cudem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Novameh: Kupiłem w early jakiś rok czy dwa temu. Dla mnie to duchowy następca Heroes 3, z masą mechanik i funkcji, które przebijają nawet najnowsze części HoMM.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sayiv:

problem z tymi grami jest taki, że błyszczą przy lokalnym multi, a w dzisiejszych czasach znalezienie chętnych ludzi do takiej zabawy graniczy z cudem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Racja, ale w sumie takie Heroes 3 ma mega duże community i ludzie grają online. Tutaj patrzyłem na listę gier online i jest pełno pokoi :D
Liznąłem kampanii też trochę i jest bardzo spoko.
Gra ma mega
  • Odpowiedz
@Novameh: a jak singiel? Jest jakaś sensowna kampania? Ja mam taki problem z turówkami, że rozgrywka trwa bardzo długo, a z innymi graczami jeszcze dłużej. Ostatnio grałem jakąś małą mapę z kumplami w HoMM, a i tak jej nie skończyliśmy po 3 wieczorach dając sobie spokój.

Co innego singiel, gdzie nawet w pracy jak miałem mniej roboty odpalałem sobie hirołsy i jazda. Choć bywało, że jeden scenariusz męczyłem tygodniami, odpalając
  • Odpowiedz
  • 0
@jandiabeldrugi:

a jak singiel? Jest jakaś sensowna kampania?

Singiel jest i pełni rodzaj takiego samouczka. Oprócz tego jest generator scenariuszy i mapki od community ()
  • Odpowiedz