Wpis z mikrobloga

Witam, ostatnia aktualizacja wyników badań, tym razem brania 1 mg fina dziennie. Jako że tagi umarły w zeszłym roku moja motywacja do postowania wyników zrobiła to samo. Tak więc z dużym opóźnieniem wrzucam ostatnią. Więcej szczegółów w poprzednim poście:

Wyniki badań hormonalnych po braniu 0.5 mg finasterydu dziennie

Tak jak można było się spodziewać większa dawka spowodowała dalszy spadek DHT jednak nie jest on już tak wyraźny jak przy wcześniejszych. Osobiście uważam, że 0.5 mg fina dziennie to jest optymalna dawka i wróciłem do tego od września zeszłego roku. Kiedy jestem leniwy albo nie mam czasu to biorę całą tabletkę czyli 1 mg bo dłuższą metę nie ma to znaczenia. Branie 0.5 mg pozwala zaoszczędzić na wizytach w aptece i u dermatologa.

Co do rezultatów to uważam, że branie finasterydu było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Niedługo mija 2 lata od momentu kiedy zacząłem, włosy nie tylko przestały wypadać ale także zgęstniały i stały się zdrowsze. Kiedy patrzę na swoje zdjęcia teraz i wtedy to sam jestem w szoku jak ogromna jest różnica. Za radą lekarza od 2 miesięcy stosuję również minoxidil, którego efekty będą oczywiście widoczne dopiero za jakiś czas.

#zakola #finasteryd #lysienie #looksmaxing #wlosy #blackpill #wychodzimyzprzegrywu
manlet185cm - Witam, ostatnia aktualizacja wyników badań, tym razem brania 1 mg fina ...

źródło: finasteryd_dziennie_koniec

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz