Wpis z mikrobloga

#boks Mam wrażenie że największym szczęściem usyka w wadze ciężkiej i całej karierze jest uniknięcie wildera ale tego kilka lat temu. Umiejętności nie porównywalne ale jedno przypadkowe uderzenie młotkiem w głowę mogłoby zmienić bieg historii we współczesnym boksie.
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@The_Rainman: I byłaby zagwozdka do dziś czy na bycie mistrzem zasługuje ten co najlepiej boksuje czy ten co ma najsilniejszy cios w tym sporcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wchodził do wagi ciężkiej pierwsze co pomyślałem że co z tego jest dobry jak w końcu mu ktoś urwie głowę bez limitu wagowego
  • Odpowiedz
  • 1
@matthewonthego: nie chce już nawet mieszać wiekowo ale chodziło mi o najlepszą wersję każdego z ciężkich czyli to co jest największą bolączka boksu jako sportu. W MMA regularnie dochodzi do walki najlepszych w swojej dywizji bo tylko UFC nad tym sprawuje kontrolę. W boksie masz cała politykę i rozgrywki promotorów. Jakby Saudiwowie teraz tego nie pchneli petrodolarem znowu byłby zastój ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@ziko100 Peak Wilder pokonal bardzo dobrego Ortiza, z Usykiem byloby podobnie - wszystkie rundy w #!$%@? jak z Ortizem ale bylobg KO na Usyku
  • Odpowiedz
@M0ke: Porównaniu Usyka do Ortiza. Wilder wyglądał na tle Szpilki jakby go musiał szukać w ringu, trafił i tyle. Z Usykiem typ potrzebowałby mapy. 12-0, elo.
  • Odpowiedz
@M0ke: nie porównujmy ortiza do usyka bo to inne levele inni pięściarze refleks, nogi, umiejetność adaptacji do stylu przeciwnika Usyk ośmiesza każda wersje wildera mocny prawy prusty nie wystarczy żeby wygrywać
  • Odpowiedz
#boks Mam wrażenie że największym szczęściem usyka w wadze ciężkiej i całej karierze jest uniknięcie wildera ale tego kilka lat temu. Umiejętności nie porównywalne ale jedno przypadkowe uderzenie młotkiem w głowę mogłoby zmienić bieg historii we współczesnym boksie.


@ziko100: no miałby po prostu szanse punchera i w jednej na ileś walk rzeczywiście mogłoby mu się udać i to tyle, zauważ że te nokauty były głównie na ogórach a
  • Odpowiedz