Wpis z mikrobloga

Zdaje tygodniowy raport z mojego randkowania i wygłuszenia do ludzi
- Dziewczyną nr 1 Pielęgniarka poznana na Tinderze taka 6/10 pisaliśmy tydzień mieliśmy się spotkać w poprzednią Sobotę ale nie mogła bo wesele koleżanki po wesele przestała się odzywać gdy napisałem kiedy się widzimy napisała że mnie przeprasza ale poznała kogoś xD.

- Dziewczyną nr 2 poznana na fb 5/10 25 lvl okularnica pracuje w sklepie ale fajny cyc minus że nie dziewica i narazie ona wykazuje zainteresowanie i chce się ruchac bo schodzimy na te tematy we Wtorek się z nią widzę jak się uda to się rozprawicze z nią...

-Dziewczyną nr 3 poznana w realu zagadalem do niej przy stoisku z lodami gdy byłem w pracy taka szara myszka 5/10, 19 lvl dała mi numer napisałem do niej wczoraj, czy chce wyskoczyć w pon. Oczywscie nie odpisała xD podszedłem do niej dziś pytam się co tam u niej a ona ze pracuje do 15 i potem leci do domu pytam co że spotkaniem że pisałem ona na to że nie patrzy na wiadomości na telefonie że popatrzy później tak jasne.

Tyle chodzi o rynek Matrymonialny dla chłopów przeciętnych 5/10 pracujących w Kołchozie jak nie jesteś Chadem z wyglądu to nie da nic ci dynamia wychodzenie do ludzi PUA możecie sobie wsadzić w dupe normicy. Przeklinam rok 1918 w którym dano kobietą prawa wyborcze i te czasy Hipergami.
Jeszcze 30 lat temu mógłbym mieć kobietę 6/10 teraz nawet nie mogę Panzerwagena wyrwać..
#blackpill #przegryw #tinder #p0lka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geralt678: popełniacie podstawowy #!$%@? błąd pisząc z babami. Nie pisze się z nimi o seksie, bo wychodzisz na desperata. Totalnie omijać ten temat, nawet jak ona coś zahacza, wtedy ona już wie że nie jesteś zjebusem który czeka tylko na to, a na spotkaniu i tak często samo z siebie do tego dochodzi
  • Odpowiedz
Tyle chodzi o rynek Matrymonialny dla chłopów przeciętnych 5/10 pracujących w Kołchozie


@Geralt678: Już ci to kiedyś uświadomiłem, że nie jesteś przeciętnym chłopem 5/10, tylko jesteś poniżej przeciętnej, bo zakola i 174 cm wzrostu w wieku 27 lat nie są czymś powszechnym. Jesteś max. 4/10.
  • Odpowiedz
@Geralt678: jakim do ciula cudem ty je poznajesz. Ja przez ostatnie 2 lata może jedną poznałem dziewczynę. Na tinderze zero par ostatnio z transem się zmatchowalem. Wśród znajomych ŻADNYCH wolnych dziewczyn a mam kilkadziesiąt znajomych z którymi wychodzę regularnie. Gdy idę na jakieś zajęcia to wszędzie są grupki. W klubie nie byłem parę lat ale wcześniej jak próbowałem to za każdym razem zlewka. Więc jak?!?!??
  • Odpowiedz
popełniacie podstawowy #!$%@? błąd pisząc z babami. Nie pisze się z nimi o seksie, bo wychodzisz na desperata.


@Szychasekk: Jak jesteś sub5 to wiadomo, że wychodzisz na desperata xD. Do przystojnych to laski same piszą podtekstami tak żeby rozmowa ciągle ocierała się o ruchanie.
  • Odpowiedz