Wpis z mikrobloga

Na Reddicie ktoś wrzucił zdjęcie leżaków pod hotelem zrobione w drodze na śniadanie o 7 rano.

Chyba nigdy nie zrozumiem takich ludzi, którzy po pierwsze mają #!$%@? w innych i 0 kultury a po drugie kto normalny wstaje na wczasach o świcie? xD

Tak samo sporo hoteli robi sniadania np od 7:30 do 9:00 i elo. Dla mnie to jakas pomylka, chociaz sam mam #!$%@? na te lezaki, ale czytam w komentarzach czy obsluga tepi patologie i jest to czynnik decyzyjny przy wyborze hotelu, chociaz oczywiscie poza takimi oczywistosciami jak hotele z banem na osoby ponizej 16 lat i jak najmniej ruskiego scierwa (mozna poznac po jezyku opinii na tripadvisor).

Czym sie kierujecie przy wyborze hotelu na wczasach?

PS Latam tez na urlop bez hotelu, zeby glownie lazic i wtedy biore airbnb + wynajem auta, ale czasem mam #!$%@? w chodzenie i wole jesc, spac, plywac i jedyne eksploracje to dupa dziewczyny xD

#podroze #hotel #hotele #airbnb #podrozujzwykopem ##!$%@?
jegertilbake - Na Reddicie ktoś wrzucił zdjęcie leżaków pod hotelem zrobione w drodze...

źródło: t3525rn68i3d1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Bierzesz recznik, zanosisz na recepcje i informujesz ze znalazles bo ktos zgubil i nie chcesz zeby szukal.

A tak na serio to po hotelach ("urlopowo") to malo co jezdze. Wole jakies domki i mniej ludzi. Zawodowo duzo czesciej ale to nie takie hotele :P (musze z pracodawca pogadac:P)

Czym sie kieruje? Raczej lokalizacja.
  • Odpowiedz
a po drugie kto normalny wstaje na wczasach o świcie? xD

@jegertilbake: do tego się przyczepie - bo jak masz wyregulowany zegar biologiczny i codziennie wstajesz rano np. biegać to wstawanie wcześnie nie jest niczym dziwnym.

Ale te ręczniki rzucane przed śniadaniem to buractwo srogie.
Moja młodsza siostra jak była 5-letnm gówniakiem kiedyś w czasie śniadania zniknęła, okazało się że poszła i wyebała wszystkie ręczniki z leżaków do basenu.
Starzy
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth: xD Spoko tylko te sniadania mogliby po prostu ogarnac jakos w inny sposob, teraz wybieralem hotel to maja ogarniete tak, ze w sumie mozesz przyjsc kiedy chcesz a nawet poprosic, zeby cos dla ciebie zrobili jak w restauracji a nie w formie bufetu tylko to tez drozej

@gorzki99 Co do ludzi to sa bardziej kameralne hotele/ resorty, zwykle wlasnie takie co nie wpuszczaja dzieci. Ostatnio jak bylem z
  • Odpowiedz
@jegertilbake: jak wspomnialem - malo kiedy bierzemy hotel na urlop. Ale jak juz bierzemy to nie AI a wlasnie HB. i tak malo w hotelu siedzimy a bardziej zwiedzamy.

I raczej wybieramy jaknajmniej popularne wsrod polakow.
Raz to nawet wstyd sie bylo odzywac po polsku do siebie. Zeby bron boze nikt nie skojarzyl ze my z tego samego kraju co to bydlo.
  • Odpowiedz
do tego się przyczepie - bo jak masz wyregulowany zegar biologiczny i codziennie wstajesz rano np. biegać to wstawanie wcześnie nie jest niczym dziwnym.


@thorgoth: Dziwnym nie ale wkurzajacym to jaknajbardziej. Z utesknieniem wspominam czasy jak pracowalem w systemie czterozmianowym. To bylo cos pieknego. Teraz od blisko 10 lat tylko na rano. Dramat. Nawet na urlopie nie da sie pospac :PP

Matka (cale zycie pracowala na rano) zawsze mowila ze
  • Odpowiedz