Wpis z mikrobloga

  • 267
@naganiaczherculesa:

1. To z kompa mojej babci. Nie wiem jak twoja ale moją nie interesuje polski pierog nadziewany hiszpańskim bakłażanem.
2. Zajrzyj do Google Trends i zobacz jak wybuchły ostatnio takie zapytania.
3. Idź się doucz XD

@janekhe adres ip to troche za mało na fingerprint twojego urządzenia.
  • Odpowiedz
1. To z kompa mojej babci. Nie wiem jak twoja ale moją nie interesuje polski pierog nadziewany hiszpańskim bakłażanem.


@jobless: Najwyraźniej babcia coś przed Tobą ukrywa, bo u mnie nie podpowiada nic o zdradach i romansach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adres ip to troche za mało na fingerprint twojego urządzenia.


@jobless: google identyfikuje tez tylko po ip, przykladowo rekomendujac te same filmy na youtube temu samemu ip i tego jestem pewien niemal w 100%, podejrzewam ze z podpowiedziami wyszukiwania moze byc identycznie
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: Mylisz podpowiedzi wyszukiwania z google ads. To właśnie reklamy wyświetlają sie na temat preferencji wyszukiwań lub odwiedzanych stron przez danego użytkownika.
Oczywiście przeglądarka może podpowiadać raz już wyszukiwane frazy, ale to co wkleił OP to właśnie trendy ogólnopolskie podpowiadane przez googla. Ja mam to samo, a pierwszy raz wpisałem tą fraze w wyszukiwarke.
kapitan_kielon - @naganiaczherculesa: Mylisz podpowiedzi wyszukiwania z google ads. T...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz