Wpis z mikrobloga

#angielski #naukaangielskiego
Korzystal ktos z kursu quest for english sixpack? Autor tego kursu ( Krzysztof Sarnecki) byl niedawno gosciem w podcascie Przemka Górczyka i to co tam gadal na temat nauki angielskiego zrobilo na mnie wrazenie. Twierdzi, ze dzieki jego kursowi pochyba 2 lub 3 miesiacach mozna sie juz dogadac po angielsku.
  • 3
  • Odpowiedz
@zaciskk: a czego już próbowałeś?
Bo ja generalnie nie jestem fanem polskim filmów na temat angielskiego bo... Gadają tam po polsku xd
Zacznij od filmiku jak się uczyć ang po ang zazwyczaj tam używają prostego powtarzalnego ang i się trochę posłuchasz, weź sobie lekcje na preply z jakąś babka która uczy głównie dzieci, bierz na początek po 30 min to zupełnie wystarczy, po 5-10 lekcjach polecam zacząć wchodzić na free4talk,episoden,lingbe i tam trochę pogadać

U mnie na początku największego boosta dał kanał englishclass101, potem poc english
Po tych dwóch kanałach dużo czasu spędzałem na free4talk, potem wróciłem na preply,znudziło mi się i znowu free4talk ale teraz wróciłem na stałe na preply bo na tych darmowych stronkach ciągle gadasz z nowymi ludźmi i ciągle o podstawowych rzeczach, na początek to jest super bo jest mniejszy stres-mozesz wyjść w
  • Odpowiedz