Wpis z mikrobloga

Denerwują mnie te walki islam z zawodnikami z innej dywizji... Blokuje dywizje pierwsza obrona pasa z kimś z rankingu i już chce lecieć walczyć w wyższej wadze. Znaczy to że Arman najszybciej za rok zawalczy o pas.
#ufc
  • 6
  • Odpowiedz
Denerwują mnie te walki islam z zawodnikami z innej dywizji... Blokuje dywizje pierwsza obrona pasa z kimś z rankingu i już chce lecieć walczyć w wyższej wadze. Znaczy to że Arman najszybciej za rok zawalczy o pas.


@Squanczi: Naprawdę Islam jest mistrzem do którego jest mi trudno nabrać szacunku. Pierwsza walka po zdobyciu pasa, z zawodnikiem z niżesz kategori, następnie miała być walka z Oliverą, olivera wypadł przez kontuzje, Gamrot
  • Odpowiedz
  • 1
@Kam3l: bardzo dobrze to opisałeś. Po prostu próbuje się ślizgać po mniejszej linii oporu. Walki o drugi pas powinny być dla osób które coś udowodniły w dywizji tak jak zrobił to izzy i volk. Nie jest też na tyle dominujący by uznać że w lekkiej nie ma dla niego przeciwnika i musi iść wyzej
  • Odpowiedz
@Nano22: wy wszyscy to tak średnio chyba śledzicie te ufc, teraz w półśredniej będzie waleczka leona z belalem o pas, jak belal wygra to islam raczej nie będzie wtedy walczył ze swoim kolegą o pas. jak belal przegra to wtedy znając częstotliwość walk leona następna obrona będzie najszybciej za 8-9 miesięcy więc islam przed przejściem do półśredniej zdąrzy jeszcze raz obronić pas w lekkiej
  • Odpowiedz