Wpis z mikrobloga

Patrzycie na umierającego kotka. Ma 15 lat, dwa miesiące temu miał wyciętego guza obok dupki. Okazało się, że ma drugiego, nieoperacyjnego w bebeszkach. Straszne schudł i zmizerniał. Czuje się dobrze, ale wiem, że to kwestia miesiąca, może paru.

Antek, bo tak ma imię, jest u mojej mamy. Ale po tym jak musiała uśpić pierwszego kota, którego miałyśmy, teraz ja będę musiała to zrobić.

Z jednej strony nie wyobrażam tego sobie, ale z drugiej wiem, że odejdzie spokojnie. Bo najgorsze, co można zrobić zwierzęciu, to egoistycznie go leczyć, byleby jak najdłużej przeżył i się zwyczajnie męczył.

Będę za nim tęsknić w #!$%@?, ale wiem, że odejdzie bez męczenia się.

#koty #kitku #pozegnanie
pieczarrra - Patrzycie na umierającego kotka. Ma 15 lat, dwa miesiące temu miał wycię...

źródło: temp_file4135951345067328279

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@pieczarrra: jezeli mozesz to popros weterynarza o domowa wizyte. Czesto jest taka mozliwosc, a dla kotka to bedzie na pewno mniej stresujace odchodzic w domu, w miejscu, ktore zna, niz w klinice, gdzie pewnie sama wizyta wiaze sie ze stresem...
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Bardzo mi przyko. Niestety na każdego przychodzi pora... To jak to przeżywasz/cie pokazuje że o niego dbałyście i miał dobre życie :)

Tak jak kolega @spiderpl napisał, będzie to dla Ciebie ciężkie, ale nie zostawiaj go w ostatnich chwilach samego. Warto też porobić sobie wspólne zdjęcia o ile jeszcze ich nie macie i poświęcić mu troszkę więcej czasu w jego ostatnich miesiącach.
  • Odpowiedz
  • 3
@patryk_ekiert

@pieczarrra: nie zabijaj chłopa daj mu żyć


Nie no, lepiej żeby się męczył, bo przecież zwierzaczek musi żyć jak najdłużej :-))

@wojtek_bez_portek

@pieczarrra spuczuje kota ale #!$%@? nadawanie zwierzętom ludzkich imion to jest jakieś nieporozumienie.

Masz psa i dajesz mu na imię nie wiem Darek i przychodzi do Ciebie jakaś ciotka czy inna znajoma i się okazuje, że ma męża Darka. No mnie by było wstyd, że #!$%@? wołam do
  • Odpowiedz
Nie no, lepiej żeby się męczył, bo przecież zwierzaczek musi żyć jak najdłużej :-))


@pieczarrra: no ale co z tym kotem jest że chcesz go już usypiać? za dużo razy już widziałem ludzi usypiających zwierzęta bo mniej się ruszają albo mniej jedzą. na reddicie jest to plaga teraz, usypiają zwierzęta bo są stare
  • Odpowiedz
@ZabijakaPL: kurvva was trzeba leczyć. Rozczulaja się nad kotkiem wizytę domową zamawiać bo będzie się sttresowal A jak kot łapie ptaszka i to męczy albo mysz albo konika polnego to nie stresuje się to zwierzę A za granicą rakiety ludziom na głowy spadają A ci nad kotkiem się brandzluja. Kota do wora A wie do jeziora albo #!$%@? go na ulice i niech zdycha A nie marnować zasobów na pasożyta!
  • Odpowiedz
@Panicz888: #!$%@? mnie to obchodzi że komuś łeb rakieta urywa albo że konin polny zdycha? zwierzak jest mój i dbam o niego lata i obchodzi mnie to czy umrze zestresowany czy nie

losowi ludzie też mnie nie obchodzą a rodzina i przyjaciele tak
  • Odpowiedz
@Panicz888: ale o #!$%@? ci chodzi? Mam kase to zamawiam domową wizytę weta i nic ci do tego XDD Ty przestań mówić ludziom co mają robić z własną kasą. Jak chcesz to wpłać na fundację na ptaszki xD a na Ukrainę też wpłacam ale też nic ci do tego XD
  • Odpowiedz
@pieczarrra: współczuje
matka swojego właśnie leczy bo ma jakąś astmę czy coś i tak się dławi czasami, jakby dusi i nim trochę telepie, nie często, z raz dwa razy w tygodniu, dostaje jakieś zastrzyki teraz, ale kot ma już 17 lat także nie jest pierwszej młodości
  • Odpowiedz
  • 1
@patryk_ekiert

>Nie no, lepiej żeby się męczył, bo przecież zwierzaczek musi żyć jak najdłużej :-))


@pieczarrra: no ale co z tym kotem jest że chcesz go już usypiać? za dużo razy już widziałem ludzi usypiających zwierzęta bo mniej się ruszają albo mniej jedzą. na reddicie jest to plaga teraz, usypiają zwierzęta bo są stare


Tak jak napisałam - ma wewnętrznego, nieoperacyjnego guza. To jest zwyczajnie wyrok. Tak że tyle, co można
  • Odpowiedz