Wpis z mikrobloga

  • 117
@Docent_Jan_Mula wyborca już tak wytresowany, że mu polityk może kłamać w oczy, a on będzie go bronił i obwiniał jego oponentów politycznych. Innym słowem, hodowla leminga przebiegła pomyślnie
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula jakikolwiek rząd by rządził/ nie rządził można oddzielić obietnice które będą i nie będą zrealizowane. Jak te które będą, nie będą realizowane wtedy można się wściekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 27
@Rolnikt gdyby powiedział że będzie negocjował z koalicjantami żeby jak najwięcej zrobić to ok, ale jak stwierdził że wszystkie konkrety są do zrobienia i nie boi się weryfikacji to proszę bardzo, weryfikuję
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Głupota tego typa mnie dzisiaj prześladuje. Z rana wybraniał banderowców jak typowy fanatyczny ukrofil wyprany propagandą sukcesu.

Sam jako centrolibek głosowałem na P2050, ale o tych niespełnionych konkretach piszę zawszę jak tylko mogę, bo ludzie oczekiwali zmian - i jak wielu czuje się wybitnie zawiedziony. Nawet Rysia Petru, pogromcę Memcusia już nie hajpuję. Tymczasem ci sami wyborcy koalicji zakazują o tym mówić, strasznie ich to drażni że ktoś bierze
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Tylko głupi człowiek głosował na PO spodziewając się że będą spełniać obietnice wyborcze. Jeżeli miałbym już głosować na PO, a chwilę się nad tym zastanawiałem, to tylko i wyłącznie celem odsunięcia tego absolutnego syfu jakim był PiS od władzy. Na szczęście ja zagłosowałem zgodnie z sumieniem a PiS odszedł od władzy, więc wszystko wyszło na plus.
  • Odpowiedz
@eeehhh mimo że jestem ateistą i mi aborcja nie przeszkadza to nie jest jedyną przesłanka przez którą widzę świat, i pis i po rządziły, wiedziałem czego się spodziewać i jest dokładnie tak jak myślałem. Wojenka międzypartyjna jest ważniejsza niż wizja rozwoju kraju, EJ czy CPK to powinno być coś ponad partyjnego a nie coś co można dokleić do partii i ogrzewać się w blasku chwały. To że wyborcy się łapią na
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Zastanawiam jakim cudem przy tak katastrofalnych problemach na wielu szczeblach funkcjonowania państwa w ogóle się zaczęło mówić i mówi o CPK, tak jakby innych priorytetów i potrzeb nie było.
  • Odpowiedz
@xqwzyts samo założenie z góry, że polityk może kłamać bo wiecie, to polityk. Jeżeli nie widzisz problemu w takim myśleniu i nie widzisz jakie konsekwencje niesie za sobą przyzwolenie na kłamstwo ma szczytach władzy, to myślę, że nie mamy o czym rozmawiać.
Obiecywanie i wygaszanie oczekiwań, to obrzydliwy pragmatyczny mechanizm wykorzystywany przez demokracje na całym świecie. To będzie trwało do momentu, aż ludzie się będą na to zgadzać.
  • Odpowiedz