Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jednym który uważa że te nakrętki to świetna rzecz? Zawsze wygodnie, wystarczy obrócić i nigdy nie zgubisz. Zakręca się o wiele prościej bo wystarczy wcisnąć i dokręcić. Dla mnie game changer.
W pracy kuriera to się naprawdę sprawdza.
#bekazpisu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuba-rozpruwa: Piję dużo jogurtów proteinowych i te nakrętki przeszkadzają, bo łatwo ubrudzić coś więcej niż usta. Jak publicznie obliżę usta, to jeszcze jest dopuszczalne, ale jak zacznę sobie oblizywać nos o policzki, to automatycznie jestem oblechem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 10
@kuba-rozpruwa pewnie zależy od produktu, te jogurtowe nigdy nie były wygodne przez bardzo krótkie szyjki, ale nawet teraz nie jest to jakiś wybitnie upierdliwe.
A dla zwykłych napojów w ruchu napisy co kupowałem to genialnie rozwiązane: blokują się ładnie przy ok. 100 stopniach, nie kręcą się, nie gubią... Świetna rzecz.
Ale jak ktoś ma IQ równe temperaturze pokojowej i nie ogarnia, że butelkę można obrócić o 90 stopni...
  • Odpowiedz
@Razi91: ostatnio (z 3 dni temu) pierwszy raz miałem okazję się napić z tych piekielnych nakrętek xD pierwszy łyk i mówię wtf serio coś jest nie tak. Za drugim obróciłem butelkę o 90 stopni i serio o dużo lepiej niż kierować kolanem zakrętkę mieć w jednej a butelkę w drugiej xD ale dla prawaków postęp to jest coś zakazanego
  • Odpowiedz
wystarczy obrócić i nigdy nie zgubisz


@kuba-rozpruwa: Jak ktoś ma problem z tym że gubi zakrętki to powinien stracić prawa głosu za słabe zdolności intelektualne. Przez 30 lat NIGDY mi się to nie zdarzyło, pewnie dlatego że zakrętke się trzyma w ręce podczas picia. Jak unia europejska musi wam w tym pomagać to należy was ubezwłasnowolnić.
  • Odpowiedz