Wpis z mikrobloga

Jestem przejazdem w przeciętnym mieście wojewódzkim i pary oraz polubienia na #tinder #badoo lecą jak szalone, różowe same zagadują, proponują spotkania, wesela XD, trzymają rozmowę. Tutaj lvl 23, 6k pensji, foty z podróży i ryj 6,5-7/10 robią ze mnie króla życia. A w #warszawa gdzie mieszkam 40 par i każdą jedna rozmowę muszę ciągnąć ja, laski odpowiadają jednym słowem i ghost jest grany XDD o co chodzi? W stolicy na tych apkach sami prawnicy i lekarze 25k z apartamentem na Grzybowskiej z kwadratowymi szczękami 9,5/10? Zrozumiałe że Chadow jest najwięcej w Wawie, ale zawsze myślałem że lasek też i jakoś to się rozkłada......
  • 9
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15 Bo każda p0lka jest jedyna i wyjątkowa i zasługuje na megachada z jachtem. Chłopaki pewnie co weekend inna ruchają, przemiał jest wielki. Tymczasem w powiatowym p0lki zrobią wszystko by książę z bajki wjechał i zabrał ją do stolicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Hellicon: OP chyba trochę podkoloryzował. To tak nie działa, że nagle wyjedziesz na zadupie i laski będą cię traktować jak Chada. Przecież one mają takie same wymagania jak szony z WWA.
  • Odpowiedz
99% podkoloryzowane.

U mnie w rodzinnym mieście koło 30k ludzi i dostaje zdecydowanie mniej. W miastach typu Kraków, Wrocław dostaje więcej par - w Warszawie jeszcze więcej. Imo Warszawa w Polsce to największy raj, pewnie dlatego, że tam jest więcej kobiet.

Taka ciekawostka: ostatnio z ciekawości właczyłem we Włoszech, o ile jest więcej otyłych dziewczyn, tak dostawałem bardzo dużo par od ładnych dziewczyn w porównaniu do PL, ogólnie tam kobiety są bardzo
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: @Zachu13 @ChadLite podkoloryzowal podkoloryzowal, jak przejezdzasz przez nowe miasto to niejako jakbys zalozyl nowe konto, masz boosta bo laski tam juz wszystko przescrollowaly i typ im po prostu wyskoczyl jako nowa osoba, gdzie w Wawie juz byl (dis)lajkowany przez wszystkie. Kilka lajkow dostal ale zaraz szybko by sie z powrotem „wyrownalo”
  • Odpowiedz
@Pasterz30: jeszcze trzeba dodać, że w takiej małej mieścinie to ile może być lasek na apkach? U mnie w mieście 70k ludzi jest może z 15 kobiet w sumie (do 40 lat). Z czego połowa od kilku lat.
  • Odpowiedz