Wpis z mikrobloga

Dobra, dzisiaj się totalnie odpalam, wytłumaczcie mi jaki sens jest w dzieleniu ludzi na chadów, przegrywów, inceli itp? Zapraszam do dyskusji jak ktoś jeszcze nie śpi.

#przegryw #nocnazmiana #redpill #blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Rimbolo Okej, ale kto tą hierarchię ustanawia? Bo mam wrażenie, że czasami hierarchia istnieje w naszych głowach i sami przez jakiś wewnętrzny strach się spychamy do totalnego przegrywu.
Wiadomo, że bogaci ludzie mogą więcej i mają często łatwiej, ale czy poza urodą i pieniędzmi nie ma innych wartości, które pozwalają nam być ponad to?
  • Odpowiedz
jaki sens jest w dzieleniu ludzi na chadów, przegrywów, inceli


@Igon: od razu merytoryczny błąd:
po pierwsze gdyby różowe tak nie dzieliły "ludzi" to nie byłoby tych tagów
po drugie dla różowych przegryw i incel to nie człowiek, więc Twoje pytanie jest niestety bez sensu
  • Odpowiedz
@Igon: Wiesz, ja bym chciał, żeby świat wyglądał tak jak piszesz, czyli piękne wartości, które stoją ponad cynizmem, walka o status i makiawelizmem, ale jednak nie umiem nigdzie znaleźć dowodów na to, że takie coś istnieje. Może dla pojedynczych, indywidualnych jednostek, które stwierdziły, że chcą iść jakąś drogą oświecenia lub czegoś podobnego, ale nie na poziomie społeczeństwa, ogółu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Pastaadastra: przepraszam, za takie merytoryczne błędy, nie jestem zbytnio obeznany w tych wszystkich podziałach. Ale skoro laski dzielą facetów, to dlaczego faceci im się tak dają?
A co do drugiego, ja uważam, że incele i przegrywy to ludzie.
  • Odpowiedz
A co do drugiego, ja uważam, że incele i przegrywy to ludzie.


@Igon: Twoje zdanie nie ma znaczenia, bo ani my, ani Ty nie jesteśmy homo

dlaczego faceci im się tak dają?


@Igon: w jakim sensie dają? co my mamy do gadania, gdy naturalny selektor genów uruchamia tryby?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Rimbolo: no to wszystko chyba zależy też właśnie od tego czym się kierujesz w życiu. Zauważam też, że media i Internet mocno kształtują w ludziach to, że najważniejszy jest hajs, wygląd i władza, a tymczasem najszczęśliwsi są Ci, moim zdaniem, którzy mają to w dupie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Pastaadastra: Swoją drogą, miałem pół roku temu fajny przedmiot ekonomia szczęścia, gdzie wykładowca pokazał nam kilka badań wskazujących, że geny w stosunkowo dużym stopniu wpływają na ryzyko depresji, może i też jest tak z byciem przegrywem.
  • Odpowiedz