Wpis z mikrobloga

No i co, i znowu piątek. Który to już z kolei piątek na tym tagu spędzony, przed tym komputerem. To wszystko jest niezmienne. Zaraz otwieram pifko i udaję się na balkon, by je spożywać i patrzeć na panoramę mojego powiatowego. Co więcej powiedzieć, jest jak było, będzie jak jest, a jest... jest jak jest, Każdy tu sam wie jakie to "życie" dla nas jest..
#przegryw #samotnosc
  • 7
  • Odpowiedz
@Fleys: Tu akurat nie do końca. To panorama powiatowego, wymierającego, pełnego emerytów i zmęczonych życiem rodzin z dziećmi. Pewnie są tacy, o jakich piszesz, ale jest ich niewiele. To umieralnia, której jestem częścią.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: Nie to żebym Ciebie do czegoś namawiał, ale przed banem lub w przerwie między banami (nie pamiętam) mówiłeś że po nowym roku (bodajże do marca) będzie over - nie chodziło o bana. Coś się zmieniło?
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek: Już w sylwestra miał być over, po śmierci kolejnej osoby z rodziny. Jednak stwierdziłem, że nie mogę być na tyle samolubny, by zostawić jeszcze te osoby, które tu są. I to tylko dlatego jeszcze tu jestem, na siłę niejako. Nic się nie zmieniło prócz tego, jest nawet gorzej, o wiele gorzej, bez leków nie jestem w stanie funkcjonować.
  • Odpowiedz