Wpis z mikrobloga

#korposwiat #pracbaza #przegryw #hcl

Popłakałem się dzisiaj i zwymiotowałem. Próbowałem od roku znaleźć pracę, nawet za minimalną i nic. W pracy na codzień około 20 umów mam ogarniać, w pół godziny idealnie wszystko robić, robię za 3 osoby, niepłatnie nadgodziny i po #!$%@? to. I tak nikt tego nie przeczyta to przepraszam jeśli to czytasz i jest tak chaotyczne - tylko po prostu nie rozumiem co z tym rynkiem jest nie tak. Nawet z doświadczeniem i 2 kierunkami studiów nic nie mogę znaleźć. Już nie wytrzymuje i nie wiem co robić. Niby mam pracę i nawet dobrze płatna bo się uda 5 wyciągnąć ale co z tego jak nie mam przerw, mam wszystko umieć bez treningu i z jednej strony menedżer chce żebym ukrywał dokumentację bo będzie mieć lepszy target jak wtedy ja na tym źle kończę a w drugą stronę mam problemy z nim
  • 14
  • Odpowiedz
@Bytelifter L4. Wymiotowanie przez pracę może wskazywać na początki nerwicy. Poza tym nie ma czegoś takiego jak niepłatne nadgodziny - wpisuj wszystko w system obojętnie co Ci sugeruje "mądry" manager. 5k po dwu kierunkach to nie jest niestety dużo i absolutnie nie jest to kwota dla której warto się przemęczać. Myślę, że Twoje problemy ze znalezieniem czegoś innego mogą być związane z tym jak bardzo jesteś zestresowany - to wychodzi na
  • Odpowiedz
  • 1
@kabotyno: @xentropia znaczy #!$%@? bo poszedłem na studia dzienne zamiast zaoczne i do pracy, mam 25 i to moja pierwsza praca w dużej firmie. Więc wypadam gorzej od osób co zaocznie skończyły studia i pracowały przez ten czas nawet już szukam bezpłatnych stażów i mam problem z tym
  • Odpowiedz
@Bytelifter: nie wiem w jakiej dupie jesteś (na pewno nie mojej bo Ja no homo XD), ale sam widzisz, że się #!$%@? dzieje. Co masz zamiar dalej z tym zrobić, stary? Ja nie hejtuje, raczej trzymam za każdego przegrywka jak Ja kciuki i wspieram jak nie umiem ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@artur-warszawa: obecnie plan jest taki
Za około miesiąc na l4 idę
Uczę się niemieckiego bo sporo pracy z tym
Ide zaocznie na studia na finanse lub rachunkowość
I myślę by nie iść na słuchawkę do banku bo będzie presja ale trochę inna robota będzie mam nadzieję i będę mieć doświadczenie w sprzedaży
  • Odpowiedz
@Bytelifter: powodu do przeprosin nie masz, przynajmniej u mnie. może warto poćwiczyć asertywność, więc jak w ten sposób ciągłe wracasz do grajdołka (i wydaje mi się że nie błędy systemu, a moje) to może asertywność cos pomoże pozdro wszystko będzie legit
  • Odpowiedz
@Bytelifter: to to jeszcze nic prafrazując klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to się dopiero wpirdyliłem w korpo XD Ooo stary hehe w dodatku za minimalną masakra no, ale nikt mnie nie presuje, mam luzik, czy się nauczę za miesiąc czy wgl wywalone mają bo za minimalną XD
  • Odpowiedz