Wpis z mikrobloga

@WykopX: A najlepsze, że telwizje i politykierstwo się ostatnio zesrało, że ludzie na party dla beki spiewali auslender raus XD
Dlatego w tym roku, głosuje na AFD w wyborach, chociaż to nie partia dla mnie
  • Odpowiedz
@WykopX: NO ALE MATECKI, ALE WIZY!!!! REEE
CO? JAKIE DOWODY?! GIERTYCH I TUSK TAK POWIEDZIELI TO TAK MUSI BYĆ
CO TY GUPI LEWAKU GADZASZ? JAKA PRAWORZĄDNOŚC? ŻE NIBY WINNY JEST DOPIERO SKAZANY?
CO TO ZA PRAWACKIE BREDNIE??!?!
  • Odpowiedz
@gejfrut100: Ja wiem, że bycie zwolennikiem Tuska wymaga niskiego ilorazu inteligencji, ale niezrozumienie różnicy pomiedzy legalnymi pracownikami zza granicy, a nielegalnymi migrantami to juz wymaga naprawdę ciężkiego gwoździa wbitego w mózg.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski

@WykopX: A najlepsze, że telwizje i politykierstwo się ostatnio zesrało, że ludzie na party dla beki spiewali auslender raus XD

Dlatego w tym roku, głosuje na AFD w wyborach, chociaż to nie partia dla mnie


Skoro tak piszesz, to jak najbardziej partia dla ciebie xD
  • Odpowiedz
Dlatego w tym roku, głosuje na AFD w wyborach, chociaż to nie partia dla mnie


@Lujdziarski: możesz tylko powiedzieć dla kogo to partia z ich roszczeniem by Wrocław, Gdańsk i Szczecin dołączyć do Niemiec i udowodnionym finansowaniem przez ruskich? XD
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: Szymczyk też jest niewinny, w końcu to głośnik bluetooth który dostał w prezencie sam tak basem #!$%@?ął, że aż trzeba było po nocy do szpitala pod kogutem jechać i dziura w komendzie się zrobiła XD Tak samo płaszczak, no zgubił dwie ruskie rakiety mogące przenosić ładunki nuklearne i ukrywał to pół roku ale co zrobisz? No nic nie zrobisz. Niewinny, nie było tematu.

A że prokuratura przez 8 lat
Gluptaki - @Fingolfin89: Szymczyk też jest niewinny, w końcu to głośnik bluetooth któ...

źródło: Kaminski-i-Wasik-spotkali-sie-z-Duda.-Cieple-usciski-w-Palacu-Prezydenckim_content

Pobierz
  • Odpowiedz