Wpis z mikrobloga

To jest kwintesencja pokolenia Z i algorytmu yt.
Chłop drze pizede a jego filmy mają taką merytoryczność jakbym przewinął tag i streścił najzabawniejsze komentarze.
Jest drugim polskim kanałem o f1 i zaraz pewnie będzie pierwszy, bo niewiele mu brakuje do Gerwazego

#f1 #youtube
Janusz_Rekina - To jest kwintesencja pokolenia Z i algorytmu yt.
Chłop drze pizede a ...
  • 14
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: Jak wszystkie eksperckie, polskie kanały na YT o tematyce F1, są praktycznie takie same. Wszędzie ten sam content, powtarzane info, itd., plus ew. wzmianka o piesku eklerka( ͡° ʖ̯ ͡°) No to człowiek szuka czegoś innego. Te rajdy nie, są takie złe, ale fakt forma jest męcząca na dłuższą metę. Dodatkowo już chyba został obrany kierunek na $$, bo sporo materiału tylko dla patronów, eksperckie
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: chłop sobie jajcuje i tyle, podobnie możesz czepić się RPM że jedzie na tanim wyzywaniu Strolla, Russella, itd.
Nie każdemu musi odpowiadać, nie każdy musi oglądać i tyle, nie bądźmy wielkiminosami co muszą zrobić rzyg na cokolwiek co im się nie spodoba w internecie
  • Odpowiedz
Jak wszystkie eksperckie, polskie kanały na YT o tematyce F1, są praktycznie takie same. Wszędzie ten sam content, powtarzane info


@panmimoskok: sama prawda. Wszyscy ten sam schemat, oglądałeś jeden kanał to widziałeś wszystkie. Nic dziwnego, że ludzie chwycą byle łajno, chociaż dla odmiany.
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: tak jest tam trochę innych kwestii i całe szczęście nie jest kolejnym, który robi lap by lap czy kierowca po kierowcy co potrafi trwać dłużej niż wyścig xD. Nawet żadnego zdjęcia czy wykresu nie wstawią o czym mówią. Dziękuje, ale kwale i wyścig już widziałem na własne oczy i nie potrzebuje transkryptu.
Chcę tylko to, co się dzieje poza ekranem i wyścigiem na socjalach, wywiadach itp. w jednym miejscu
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: zajebisty jest ten kanał.

Na wszytko jest miejsce na świecie i YouTube. Gdyby wszyscy byli merytoryczni to by było jak na kółku matematycznym. Kyn Ilman z insidami, Elvis z plotkami, Sokół z rigczem, Czarek z reklamami i autopromocją. Każdy coś tam robi co umie
  • Odpowiedz