Wpis z mikrobloga

#mecz #euro2024 #reprezentacja #pilkanozna
Nie wiem jak Wy, ale ten Pan zrobi dobry wynik na turnieju, bo obok Nawałki w 2016r. jest to jedyny trener, na którym nie ciąży presja wyniku, a na reprezentację lachę kładą najwierniejsi kibice. Za długo to kur##ę, reprezentację oglądam aby nie mieć racji( ͡° ͜ʖ ͡°) róbcie skriny.

bdg-bro - #mecz #euro2024 #reprezentacja #pilkanozna
Nie wiem jak Wy, ale ten Pan zro...

źródło: Michal_Probierz_8dcb51a103

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matpiotr od trenera, który w eklapie zdobył jedno wicemistrzowstwo Polski? No kilku by się znalazło xddd z obecnych to Magiera, Urban i Papszun. Przecież większe sukcesy potrafili osiągnąć nawet Fornalik i Siemieniec xddd
  • Odpowiedz
@Matpiotr sam dałbym Papszunowi, bo dostał drużynę w niższej lidze i Raków od początku był jego autorskim projektem, który zamknął mistrzostwem Polski. Dla mnie jest osobą, ktora potrafila cos zbudowac.Probierzinio dostał w Cracovii władze absolutna i wyszło gowno, czyli jeden puchar Polski.
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: acha, czyli wyżej stawiasz trenera co dostał nieograniczony budżet i mógł sobie sprowadzać kogo chciał, od młokosa co przyszedł na zaoraną ziemię, i zrobił mistrza z drużyną średniaków.
  • Odpowiedz
@Matpiotr nieograniczony budżet xdddd pytasz komu bym powierzył kadrę i dlaczego to Ci odpowiadam, że jednak wyżej cenie trenera, który udowodnił, że potrafi zbudować coś długofalowo i tyle z mojej strony. Wracając do meritum wątku, wyżej cenie Papszuna i Siemienca od Probierza. Bo Probierz nie potrafił zbodbyc mistrza z drużyną średniaków i nie potrafił zrobić mistrza w drużynie ze stabilnym budżetem. W ogóle Probierz w eklapie mało potrafił xd
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: nie długofalowo, tylko pracując przez długi czas mając wszytko pod kontrolą.
Praca w kadrze to coś zupełnie innego, tu trzeba zadaniowca, bo masz tylko jeden czy dwa treningi i mecz.
  • Odpowiedz